Boya Badana Ustası Profesyonel Badana Boya Usta Ekibi

Boya Badana Ustası Profesyonel Badana Boya Usta Ekibi

Boya badana ustası dekorasyon badana boya ve İtalyan boya uygulama ekibi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Güzel ilimiz İstanbul’umuz her konuda olduğu üzere badana hizmeti konusunda da çok geniş bir seçeneğe sahip bir şehrimizdir. Evinizi veya Ofisinizi boyatmak için istediğiniz gibi bir boyacı ustası ekibi bulmada pek çok alternatif boyacı bulunmaktadır.

 

Bu kadar çok boyacı ustası ekibinin alternatiflerinin arasın doğal olarak karar vermekte ve seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Bu sebepten dolayı çok iyi ve işinin ehli bir boya badana ustası ekibi bulabilmek için çok iyi bir araştırma yapmanız gerekebilir. Peki iyi bir boyacı ekibi nasıl bulunur.

İstanbul boya ustası nasıl bulunur İlk kriter olarak daha önce yaptığı işlerin referanslarını baz alarak her zaman en doğru atılan adım olmuştur. İyi bir usta ekibini bulmak için çevrenizdeki insanlardan, komşularınızdan veya arkadaş çevrenize danışabilir ve fikir alabilirsiniz. Özellikle usta ekibinin daha önce yaptığı işlerin sonuçlarını görmüş kişilerden destek alabilirsiniz.

boya-badana-ustasi-istanbul

boya-badana-ustasi-istanbul

 

Boyacı Ustası

Boya badana ustası ekibi olarak kaliteli hizmet en iyi fiyat garantisi ile boya badana işlerinizi yapıyoruz. Yeşil dekor boyaci ustasi başta boyama uygulamaları olmak üzere ev tadilat ve tamirat işlerinizi, alçı boya işlerinizi, dekoratif boya işlerini, İtalyan boya işlerini, ve komple anahtar teslim ev ve işyerlerinizi tadilatını en ekonomik fiyatlarla yapıyoruz.

Usta kadromuz inşaat tadilat ve boya badana, sıva alçı uygulamalarında yıllardan beri kazandıkları bilgiler ve tecrübeler ile en kaliteli boya uygulama hizmetini profesyonel boyaci ekibimizle veriyoruz. Evinizi ya da ofisinizi boyatmayı mı düşünüyorsunuz? Hiç vakit kayıp etmeden bize ulaşın. 0532 574 86 01

Türkiye’nin en iyi badana boya ustası ekibi ile çalışmak için bizi arayın. Gelip evinizi en uygun fiyata en hızlı şekilde boyasını yapalım ve size tertemiz bir biçimde teslim edelim. Bizi arayarak ihtiyacınız olan boyacı ustası ve ekibiyle çalışma imkanı yakalayabilirsiniz. İstanbul usta boyacı arayanlar bize danışmadan evinizi boyatmayın. Ücretsiz yerinde keşif hizmetimiz vardır evini badana yaptırmayı düşünenler bize ulaşın çok ucuza boya badana hizmetimizden yararlanın.

1-gunde-boya-badana

1-gunde-boya-badana

 

1 Günde Boya Badana

Boya badana ustası ekibi olarak sizin zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Bu sebepten dolayı 1 günde boya badana hizmeti vermeye başladık. Sebebi ve nedeni ne olursa olsun kendi evinizi mi, yoksa kiraya vereceğiniz evi mi, ve ya kiralayacağınız evi, ya da ofisinizi iş yerinizi boyatmak için bizi arayın gelip bir günde badana boya işlerinizi yapalım evinizi tertemiz size teslim edelim.

Günlerce boya badana derdine son veriyoruz artık evinizi günlerce hatta haftalarca işgal eden amatör boyacı ustalarına elveda etmenin zamanı geldi. Hiçbir işinizi aksatmadan ve kesintiye uğratmadan boya badana işleriniz için canınızı sıkmayın bizi arayın bir günde evinizin badana boyama uygulamasını yapalım size keyfini sürmek kalsın. Badana işleriniz için canınızı sıkmasına neden olan bütün nedenleri ortadan kaldıran PROFESYONEL 1 GÜNDE! BOYA ekibi ile tanışın…

Çok acil boya badana yapılması gereken evleri satışa çıkmış veya kiraya verilecek ya da kiracı çıkacak olan mekanları sebebi ve nedeni ne olursa olsun. Yeşil dekor  boyaci ustası ekibi olarak hızlı ve profesyonel bir şekilde tertemiz olarak boyanmış bir şekilde size teslim edelim. Yorucu boya işlerinden ve karmaşık badana sürecinden sizi sadece bir gün gibi kısa zamanda kurtarıyoruz.

Web sitemizi ziyaret eden değerli ziyaretçimiz Boya badana ustası ekibi olarak biz her ne kadar bir günde boya badana yapıyoruz diyor olsak da bazı durumlarda boyama süresi uzayabiliyor. Örneğin zıt renklerde renk değişimi yapıldığında en az 3-4 kat boya sürülmesi gerekiyor duvara 3-4 kat boyayı 1 gün içinde uygulamamız teknik olarak mümkün değil. Bu nedenden dolayı boya badana işi bir gün sonraya aksaya bilir.

Ayrıca evin duvarlarında ve tavanlarında kabarma ve çatlaklar var ise öncelikle bu tamirlerin yapılması ve kuruması gerekmektedir. Duvar alçı tamirleri bir günde kurumayacağı için badana işlemleri 1 gün aksayabilir. Teknik olarak bize bir engel çıkmadığı zaman 1 günde boya badana işlerini yapıp teslim ediyoruz.

badana-fiyatlari

badana-fiyatlari

Badana Fiyatları

Badana fiyatları evini ya da ofisini boya badana uygulaması yaptırmayı düşünenler için oldukça çok merek edilen bir konudur. Bir mekanın boyama fiyatını etkileyen birçok farklı kriter vardır. Badana boya fiyatları evden eve ve istenilen uygulamaya göre değişebiliyor. Boyanacak evin büyüklüğü, Duvar ve tavan yüzeyinde kabarık ve çatlak olması, Zıt renk değişimleri, Evin duvarlarının yıpranmış olması, gibi badana fiyatını etkileyen birçok sebep vardır. İstanbul boya badana fiyatları nasıldır badana fiyatları konusunda il ve ilçeler bazında biraz farklılıklar olabilir.

Boya badana ustası ekibi olarak yine de sabit bir fiyattan bahsetmek mümkün değil. Bizden talep ettiğiniz evinizde ki değişiklikler, Evinizin duvar yüzeyine ihtiyaç gerektiren ekstra uygulamalar ve yenilikler, Boya uygulamasında kullanılacak malzemenin kalitesi, ve uygulamanın kaç usta tarafında ne kadar sürede biteceği baz alındığında fiyatlar işe özel çıkacaktır. Bu nedenlerden dolayı sabit bir fiyat söylemek mümkün değil. Evinizi boyatmayı düşünüyorsanız bizi arayın Ücretsiz keşif ekibimiz gelsin size en ekonomik fiyat teklifini sunsun.

 

Boya Badana İşleri

Boya badana ustası Yeşil Dekor Boya & Dekorasyon olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde kaliteli Dekorasyon hizmeti vermektedir. Sizde evinizi veya iş yerinizi ya da sadece bir odanızı tadilat bakım onarım yaptırmak istiyorsanız bize ulaşın. 0532 574 86 01 Çok uygun fiyat avantajları ve kaliteli hizmet anlayışı ile evinizi renklendirin. Ev ve iş yerlerinde başta rutubet ve nem problemleri olmak üzere bir çok yüzey sorununa kalıcı çözümler üretiyoruz.

 Kalıcı ve Kesin  Çözümler Sizde evinizde veya iş yerinizde bu gibi başta nem ve rutubet sorunlarına kesin ve kalıcı çözümler arıyorsanız. Bize danışmadan kesinlikle karar vermeyin. Yeşil Dekor olarak İşinin ehli ustalar ile çalışarak Müşterilerimize kaliteli çözüm odaklı bir hizmet vermekteyiz. Değerli müşterilerimiz Sizde bambaşka sıra dışı bir dekorasyon hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşın. İşinizi şansa bırakmayın uzmanına yaptırın. Yeşil Dekor Profesyonel Boya Badana ve Dekorasyon Hizmeti. Hızlı iletişim bilgileri. 0532 574 86 01 info@yesildekor.com

% yüz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı doğrultusunda hareket eden bir boya badana ustası ekibi Yeşil Dekor. Tadilat ve Dekorasyon ekibi olarak müşterilerimize yüksek kaliteli ve konforlu bir badana hizmeti sunmaktadır. Profesyonel, Hızlı, Güvenilir, Çözüm Odaklı,  ve Yüksek Kaliteli Hizmetler Vermekteyiz. Sizde Bizimle İletişime geçerek daha Modern daha Trend ve daha Şık Duvarlara sahip olabilirsiniz. Hızlı iletişim hattı. 0532 574 86 01

etiler-boya-badana-ustasi

etiler-boya-badana-ustasi

Boya Badana Ustası

Yeşil Dekor ile Mutlu ve Huzurlu Evler Boya badana ustası Her ofis ve ev sahibinin mutlu ve huzurlu bir yuvaya kavuşma kavuşma hedefi vardır. Bu hedef doğrultusunda kavuşma çabası her zaman bir amaca dönüşmektedir. Bizde profesyonel boya badana ekibi olarak insanların daha huzurlu bir yuvada yaşaması için çabalıyor ve çalışıyoruz.  Her iç ve dış cephe uygulaması evinizi uzun yıllar koruma amacı güderek gerçeğe dönüşmelidir. Yeşil Dekor dekorasyon ekibi olarak kısa süreli değil, uzun süreli hizmetler sunuyoruz. Siz de evinizin, ofisinizi tüm iç ve dış cephe işlemlerini bizimle iletişime geçerek tamamlayabilirsiniz. 0532 574 86 01

Biz Kimiz Hakkımızda Profesyonel badana boya ustası ekibi olarak İstanbul ve çevresine tadilat tamirat ve dekorasyon hizmeti vermekteyiz. Yeşil Dekor olarak uzun yıllardır Müşterilerimize Hızlı, Güvenilir, Profesyonel, Kaliteli ve Sonuç Odaklı Kalıcı Hizmetler Sunmaktayız. Yeşil Dekor ekibinin tamamı MYK belgeli profesyonel boya ustalarından oluşmaktadır. İşinin ehli ve uzmanı ustalar ile çalışarak, Müşteri Memnuniyetini en üst seviyede tutmak için büyük gayret gösteriyoruz. Hakkımızda bilgi edinmek istediğiniz her şey için bize ulaşın. Hızlı iletişim hattı 0532 574 86 01

Boya Badana Ustası Profesyonel Kadrolarımız Yeşil Dekorda müşterilerimize hizmet veren tüm ustalarımız kendi branşlarında en iyi işinin uzmanı ustalardan oluşmaktadır. Bizimle çalışan tüm usta ekibimiz MYK belgesine sahiptir. Mesleki Yeterlilik belgesi Uluslararası tarafsız belgelendirme kuruluşları tarafında düzenlenen çift aşamalı sınav sonuncunda verilmektedir.  Bu belgeye sahip olmak için ustalarımız üç aylık bir eğitimden geçtikten sonra teorik ve uygulama becerileri sınavına girerler. Bu sınavdan başarılı olan ustalar Uluslararası Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olurlar. Yeşil Dekor uzman usta ekibi ile her zaman en kaliteli ve en uygun fiyat garantisiyle hizmetinizde. Sizde işinin ehli usta ekibimizde boya badana hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşın. İletişim:0532 574 86 01 Mail: info@yesildekor.com

 

Halkalı Boyacı Ustası

Halkalı boyacı ustası boya badana uygulama hizmeti. Yeşil dekor boya ve dekorasyon olarak başta İstanbul Küçükçekmece halkalı olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine ve mahallerine boya badana hizmeti sunuyoruz. Sizde bizi tercih ederek evinizi veya ofisinizi çok kısa bir sürede boyatabilirsiniz. 0532 574 86 01

Boya Badana Ustası Uzun yıllardır bu işi yapmanın bize kazandırdığı tecrübe ve bilgi birikimi ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler veriyoruz. Boya fiyat tekliflerimizi hazırlarken o işi en kaliteli şekilde en uygun fiyatlara yapmayı hedefliyoruz. Yeşil dekor badana ekibi olarak kaliteli uyguna hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

Bize danışmadan evinizi boyatmayın. İşinde uzmanlaşmış kemik kadromuzla her zaman yapılabilecek olanın en iyisini yapmayı kendimize misyon edinmişiz. İşinin uzmanı ustalarınıza ne zaman isterseniz badana ile ilgili kafanıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Halkalı boya badana ekibi olarak sizin için buradayız.

 

Halkalı Boyacı

Halkalı boyacı ustası Badana ekibi olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Yeşil dekor ustaları olarak yaptığımız tüm işleri temiz ve büyük titizlikle çalışarak başarılı bir biçimde tamamlamak önceliğimizdir. Boya uygulaması yapılacak mekan ister ev olsun ister işyeri olsun uzman ustalarımız her türlü koşulda ve şartta çalışabilecek yetenektedir.

Boya Badana Ustası Boyama yapılacak ev ister boş olsun ister dolu olsun bizim için hiç fark etmez. Profesyonel işinde uzmanlaşmış usta kadromuzla en iyi ve en kaliteli boya badana hizmetini sunmak için hizmetinizdeyiz. Sadece boya badana hizmeti sunmuyoruz müşterilerimize. Ayrıca dekorasyona dair aklınıza gelebilecek tüm dekor çalışma hizmetleri de veriyoruz.

Halkali boyacı ustası boya badana ekibi olarak hızlı güvenilir pratik bir şekilde evinizi boyayarak tertemiz bir şekilde size teslim ediyoruz. Tamir işleri olmaya daireleri 1 günde boyayarak teslim ediyoruz. Yaptığımız tüm boya uygulamaları bizim garantimiz altındadır. Halkalı atakent boyacı ustası olarak hizmetinizdeyiz.

İstanbul Boya Badana Ustası

Halkalı boyacı ustası Badana ekibi olarak her zaman Türkiye’nin en iyi ve de en kaliteli boya firmaları ile çalışıyoruz. Kaliteli işler yapmak ve kaliteli malzeme kullanmak Yeşil dekor olarak bizim önceliğimizdir. Şunun farkındayız iyi ve sağlam bir boya badana uygulaması yapılması için yapılan uygulamada kesinlikle kaliteli ürünler kullanmak olduğunun. Halkalı boyacı olarak çalıştığımız bazı boya firmaları ve markaları.

 

 • Marshall Boya
 • Dyo Boya
 • Polisan Boya
 • Filli Boya
 • Jotun Boya
 • Alligator Boya
 • Nippon Boya
 • San Marco Boya

 

Boya Badana Ustası Halkalı dekoratif boya ustası ekibi olarak başta İtalyan boya olmak üzere tüm dekor boyalarının uygulamasını yapıyoruz. Yaptığımız dekoratif boyalar Sedef Boya, Dekoratif Boya, İtalyan Boya, Canlı Sıva, Pamuk Sıva, Beton Görünümlü Sıva, Dekoratif Sıva, Cam Sıva, Fonksiyonel Boya, Hobi Boyaları, Uygulama Hizmeti Vermekteyiz.  0532 574 86 01

Boya uygulama çalışmalarımızı nasıl yapıyoruz? Öncelikle uygulama yapılacak mekanı ustalarımız gördükten sonra Müşterimize nasıl bir uyulama istediğini soruyoruz. Müşterimizin istekleri ve yapılmasını istediği uygulama için bir fiyat teklifi hazırlayıp müşterimize sunuyoruz. Fiyat teklifimiz onaylandıktan sonra uygulama yapılacak günü belirliyoruz müşterimizle birlikte.

Halkalı atakent boyacı ustası olarak boya badana uygulaması için gerekli tüm malzemeleri bir gün önceden tedarik ediyoruz. Boya uygulamasına önce daireyi uygulamaya hazırlayarak başlıyoruz. Perdeleri çıkarıyoruz, Halıları topluyoruz, ve evdeki eşyaları ortaya alıp üzerlerini koruyucu branda ile kapatıyoruz.

Boya Badana Ustası Yerleri de zemin örtüsü ile kapatıyoruz. Sonra duvar ve tavandaki tamirleri kazıyıp macun yaparak düzeltiyoruz. Sonra zımpara yapıp astar boya uygulaması yapıyoruz. Boyacı ustası ilk olarak evin tavanlarına boya uygulaması yapılıyor. Sonra evin duvarlarına boya uygulaması yaparak uygulamayı başarılı bir biçimde tamamlıyoruz. Halkalı boyacı ustası hızlı güvenilir kaliteli pratik profesyonel boya badana hizmeti. 0532 574 8601

 

Beşiktaş Boya Badana Ustası

Beşiktaş boyacı ustası badana boya uygulama ekibi olarak Başta güzel ilçemiz Beşiktaş olmak üzere tüm İstanbul geneline ve yakın çevresine badana boya uygulama hizmeti veriyoruz. Sizde boya badana işlerinizi en uygun fiyat garantisi ile ve bambaşka bir badana hizmet anlayışı ile yaptırmak için hemen bizi arayın. Yeşil dekor olarak sizi renkli dünyamıza bekliyoruz. İşinizi şansa bırakmayın işinin uzmanına yaptırın kafanı rahat olsun. Hızlı iletişim numaramız 0532 574 86 01

Boya Badana Ustası Kaliteyi ucuza hizmeti ayağınıza getiriyoruz başta boya badana olmak üzere inşaat tamirat tadilat, alçı boya uygulaması, İtalyan boya uygulamaları, Sedef boya, dekorasyona dair tüm hizmetleri veriyoruz. Dekorasyon sektöründe 20 yıldan aşkın bir süredir her gün kendimizi yenileyerek en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Bu işte kazandığımız derin tecrübeler sayesinde siz değerli müşterilerimizin boya ile ilgili sorunlarına kalıcı çözümler üretiyoruz. Çalıştığımız tüm ustalarımız çekirdekten yetişme ve işinin uzmanı boya ustalarıdır. Ayrıca bizimle çalışan ustaların hepsi mesleki yeterlilik belgesine sahiptir.

Başta Beşiktaş boyacı ekibi olarak işinin ehli boya ustaları ile çalışarak size en iyi hizmeti getirmeyi kendimize misyon ediniyoruz. Bizi 7/24 arayabilir badana boya uygulamaları hakkında kafanıza takılan tüm soruları uzman ustalarımıza sorabilirsiniz. Şunu bilmenizi isteriz ki biz sizin için buradayız

 

Boya Badana Ustası Tadilat

Boya Badana Ustası İddia ediyoruz boyacılık ve tadilat alanında Türkiye’nin en iyi ve en kaliteli boya uygulama hizmetini biz sunuyoruz. Beşiktaş boyacı ustası dekorasyon hizmeti veren en kaliteli firmalardan biriyiz. Bizim için değerlisiniz hiçbir keşif hizmetinden ücret talep etmiyoruz. Sizin zamanınızı almamak adına sizin belirlediğiniz zaman dilimizde ev ve ya ofis boyama işlemleri için keşif yapıyoruz.

 

Yeşil Dekor bir boya badana firmasından daha fazlası…..

 

Hızlı, Güvenilir, Kaliteli, Çok acil badana boya ihtiyaçlarınız için bizi arayın. Çok kısa bir zamanda evinizi beklediğinizden bile hızlı bir boyama uygulaması yaparak tertemiz bir şekilde size teslim edelim. Gelişen boya sektörü ile birlikte artık günlerce boya badana işlerine son. Evinizi çok kısa sürede boyayalım size tertemiz evin keyfini çıkarmak kalsın.

 

Boya Badana Ustası Bizi ulaşın aynı gün içinde hem fiyat teklifi verelim hem de boya badana uygulamasını yapıp işinizi tertemiz bir şekilde size teslim edelim. Beşiktaş’ın en hızlı ve en kaliteli boya hizmetini biz veriyoruz. Beşiktaş boya badana usta ekibi olarak en kaliteli hizmetleri en ekonomik fiyatlarla biz veriyoruz. Usta boyacı kadromuzla her çeşit boya uygulamasını yapıyoruz. İster klasik boyama olsun ister dekoratif boya uygulaması olsun her  talebe cevap veriyoruz. Sizde evinizi ya da işyerinizi boyatmak için işinin uzmanı ve ehli bir boyacı ekibi arıyorsanız. Beşiktaş boyacı ustası ekibi olarak hizmetinizdeyiz.

Etiler Boya Badana Ustası

Yeşil dekor olarak nasıl bir boya badana hizmeti verdiğimizden biraz bahsetmek istiyorum.  Değerli ziyaretçimiz öncelikle sitemize hoş geldin. İstanbul’un badana boya ustaları olarak sizlere en kaliteli bir boyama deneyimi sunmak en büyük gayemizdir. Yaptığımız uygulamalardan ve sunduğumuz hizmetlerden başlıca birkaçını anlatayım.

Boya Badana & Dekorasyon Hizmeti Boya Badana Ustası – Sedef Boya  – Dekoratif Boya – İtalyan Boya – Pamuk Sıva – Beton Sıva – Dekoratif Sıva – Cam Sıva  – Canlı Sıva – Fonksiyonel Boya – Duvar Kağıdı – Ses Yalıtımı – Yangın Yalıtımı – Su Yalıtımı – İç Dış Mantolama – Çatı – Elektrik – Tesisat – Parke Uygulama Hizmeti Vermekteyiz.  0532 574 86 01

 

Bahçeşehir Boyacı Ustası

 

Bahçeşehir boyacı ustası badana boya ve dekorasyon hizmeti. Başta İstanbul Bahçeşehir olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerinde ve mahallelerin de boya badana uygulaması yapıyoruz. Ev ya da iş yeri boyama uygulamasını 1 günde yaparak evinizi tertemiz bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sizde evinizi bir gün gibi kısa bir sürede boyatmak için bizi arayın. 0532 574 86 01

Boya Badana Ustası Evinizi en avantajlı boyama fiyatları ile işinin uzmanı profesyonel ustalarımıza boyatarak evinizi yenileyebilirsiniz. Boya badana uygulamasının dışında bizden dekorasyon, tadilat tamirat, ve özel dekor çalışma hizmeti de alabilirsiniz. Yeşil Dekor güvenilir hızlı profesyonel boya badana ustası uygulama hizmeti.

Dekorasyon sektöründe yıllardan beri kazandığımız bilgi ve tecrübe ile en kaliteli boya uygulamalarını en uygun fiyatlarla yapıyoruz. Birlikte çalıştığımız tüm ustalarımız çekirdekten yetişme ve en az 10 yıllık boyacılık deneyimi olan işlerini profesyonelce yapan tecrübeli ve uzman ustalardan oluşmaktadır.

 

Bahçeşehir Boyacı Ustası

 

Bahçeşehir boyacı ustası ekibi olarak birçok başlıkta hizmet sunuyoruz. İtalyan boya olarak da bilinen dekoratif boya çalışmaları da yapıyoruz. Bahçeşehir boyacı ustası olarak Sedef boya, Mermer Efektli boya, Beton sıva, Canlı sıva, Beton görünümlü dekoratif boya, İtalyan boya, Özel fonksiyonel boya, Pamuk sıva uygulaması, Kara tahta boyası, Efektli boya, ve daha sayamadığımız birçok dekor boya uygulama hizmetimiz vardır.

Boya Badana Ustası dekoratif boya ustası ekibi olarak özel dekor çalışmaları hizmetimiz vardır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve daha ayrıcalıklı hizmetler sunmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Yapılar özüne dönüyor!  Sizde Yeşil Dekor ile brüt betonun eşsiz dokusunu yaşam alanlarınıza taşıyın. Özel dekoratif boya uygulama hizmeti için hemen bizimle iletişime geçin. Hayalini kurduğunuz dekor duvarlarla sizi kavuşturalım.

Bahçeşehir boyacı ustası boya badana firması olarak her zaman en kaliteli malzemeyi kullanıyoruz. En güvenilir ve de Türkiye’nin  en kaliteli boya markalarını kullanıyoruz. Yaptığımız işin en iyisini en uygun fiyat avantajı ile yapmak için tüm gücümüzü kullanıyoruz. Yeşil dekor olarak daima %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Boya uygulamalarımızda tercih ettiğimiz ve kullandığımız boya markaları.

 1. Filli Boya
 2. Marshall
 3. Dyo
 4. Polisan
 5. Bi’Boya
 6. San Deco
 7. San Marco
 8. Nippon Paint

 

Bahçeşehir Dekoratif Boya Badana Ustası

Bahçeşehir Boya Badana Ustası Hizmetlerimiz Anahtar Teslim tüm Tadilat ve Tamirat hizmeti sunmaktayız müşterilerimize. Yeşil Dekor olarak müşterilerimize kesin ve kalıcı çözümler sunuyoruz. İletişim 0532 574 86 01

Boya Badana, Sedef Boya, Dekoratif Boya, İtalyan Boya, Pamuk Sıva, Beton Sıva, Dekoratif Sıva, Cam Sıva, Canlı Sıva, Fonksiyonel Boya, Duvar Kağıdı, Ses Yalıtımı, Yangın Yalıtımı, Su Yalıtımı, İç Dış Mantolama, Çatı, Elektrik, Tesisat, Parke

Anahtar Teslim tüm Tadilat ve Tamirat hizmeti sunmaktayız müşterilerimize. Yeşil Dekor olarak müşterilerimize kesin ve kalıcı çözümler sunuyoruz. İletişim 0532 574 86 01

Boya Badana Ustası Yeşil Dekor olarak Hızlı, Güvenilir, Profesyonel ve Kaliteli Hizmetler Sunmaktayız. Yeşil Dekor işinin Ehli ve Uzmanı Ustalar ile çalışarak, Müşteri Memnuniyetini en üst seviyede tutmak için büyük gayret gösteriyoruz. Sizde sıra dışı yüksek kaliteli bir Dekorasyon hizmeti almak istiyorsanız. Bizimle İletişime geçerek daha Modern daha Trend ve daha Şık Duvarlara sahip olabilirsiniz. Hızlı iletişim hattı 0532 574 86 01

 

Ataşehir Boya Badana Ustası

Ataşehir boyacı ustası boya badana ekibi uzman boyacılar olarak İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerine badana hizmeti veriyoruz. Başta badana boya uygulamaları olmak üzere birçok dekor anahtar teslimi tadilat ve tamirat hizmetimizde mevcuttur. Hızlı güvenilir kaliteli bir badana deneyimi arayanlar bizi tercih edebilirler. 0532 574 86 01

Alanında uzman işinin ehli boyacı usta ekibimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Evinizi, Ofisinizi, veya yazlığınızı boyatmayı düşünüyorsanız ve güvenilir kaliteli iş yapan bir boyaci ekibi arıyorsanız o zaman doğru adrestesiniz. Yeşil Dekor olarak size kaliteli hizmetleri sunmak için sürekli kendimizi geliştiriyor ve yeniliyoruz.

Boya Badana Ustası Ataşehir de hizmet götürdüğümüz bazı semtler başlıca sayacak olursak şunlardır. Ferhatpaşa, İçerenköy, Atatürk, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mustafakemal, Yeniçamlıca, Yenisahra, Örnek, ve güzel ilçemiz Ataşehir’in tüm bölgelerine boya badana uygulama hizmeti veriyoruz.

 

Ataşehir Boyacı

Ataşehir boyacı ustası PROFESYONEL badana hizmeti. İşinin uzmanı boya badana ustası ekibimizle sizlere en iyi badana hizmetleri sunmak için buradayız. Boya dekor ve tadilat işlerinizi kaliteli ve titiz bir biçimde en iyi fiyat garantisi ile en uygun fiyatlara yapıyoruz. Hayalini kurduğunuz renklerdeki eve kavuşmak için size bir telefon kadar yakınız. Hızlı iletişim hattımız. 0532 574 86 01

Boyama uygulamalarınızı en kaliteli malzemeler ile en hızlı şekilde uzman ustalarımızla çok kısa bir sürede tamamlayarak size tertemiz bir biçimde teslim ediyoruz. Yeşil dekor olarak boya badana alanında kazanmış olduğumuz yılların tecrübesi ile yağlı boya, Silikonlu boya, Plastik boya, ve tüm İtalyan boya uygulamalarını başarılı bir şekilde tamamlayarak değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Boya Badana Ustası Evinizi, İşyerinizi, ve ya mağazanızı tadilat ve boya badana uygulamasını en hızı biçimde yaparak size farklı bir badana deneyimi sunuyoruz. Atasehir boyacı ustası uzman badana ekibi olarak verdiğimiz hizmetlerden bazılarını başlıkları. Yaptığımız işe o kadar güveniyoruz ki iş tamamlamadan sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Hizmeti uyguna hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

 

Boya Badana uygulaması

 • Alçı Sıva
 • Alçıpan, Asma Tavan
 • İç Dış Mantolama
 • Kartonpiyer
 • Parke, Fayans
 • Komple Tadilat Hizmeti

 

 

Ataşehir  Boya Badana

Yeşil dekor profesyonel badana ekibi olarak en iyi badana hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmak için tüm bilgimizle ve gücümüzle çalışıyoruz. Ataşehir boyacı ustası deneyimli kadromuzla sizlerin hizmetindeyiz. Boya badana yapmanın ne kadar ciddi bir iş olduğunuz farkındayız. Hiçbir müşterimizin mağduriyet yaşamaması için aldığımız bir işi bitirmeden başka bir işe başlamıyoruz.

Boya Badana Ustası İster boş daire olsun isterse dolu daire olsun bizim için hiç fark etmez. Uzman usta boyacılarımız her türlü şartta çalışmaya hazırdır. Tamiri olmaya dairelerinizi 1 günde tertemiz boyayarak sizlere teslim ediyoruz. Yaptığımız tüm işler Yeşil Dekor garantisi altındadır. Yaptığımız işe güveniyoruz bu sektörde geçici değil kalıcı olmak için en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

 

Ev Nasıl Boyanır

Evi boyamak için ilk yapılması gerekenler boya markası seçmek ve boyanın rengine karar vermekle başlanılır. Bu aşama badana uygulama işlemlerinin en zor kısımlarıdır. Çünkü renk tonu seçmek ve evin eşyaları ile bir bütünlük yakalamak zordur. Bu aşamayı atlattıktan sonra işin biraz zahmetli kısmı geliyor malzemelerin alınması.

Boya Badana Ustası Boya markası ve renk seçtikten ve malzemeler alındıktan sonra işin keyifli kısmı başlıyor. Evin boyanması önce evdeki eşyaları ortaya toplanır ve üzerleri koruyucu branda ile kapatır. Sonra yerler branda ile kapatılır ve uygulamaya başlanılır. Ataşehir boyacı ustası ekibi olarak tüm eşyaları toplayıp korumaya aldıktan sonra işe önce tavan ve duvardaki tamirleri yaparak başlıyoruz.

Tavan ve duvardaki kabarmış ve çatlak yerleri önce kazıyoruz. Kazıma işlemi bittikten sonra yüzeyin tozunu alıp macun uygulaması yaparak yüzeyi düzeltiyoruz. Alçı tamirleri kuruduktan sonra zımpara yapıp sonra duvarın tozunu alıyoruz. Daha sonra astar boya uygulaması yapıyoruz. Astar boya uygulamasını tamamladıktan sonra boyama işlemlerine başlıyoruz.

Boya yapmaya önce tavanları boyayarak başlıyoruz. İlk olarak kartonpiyerleri fırça ile boya uygulaması yapıyoruz. Sonra rulo ile geniş alana boya uygulayarak birinci kat uygulamasını tamamlıyoruz. Boya kuruduktan sonra ikinci kat uygulamayı yaparak tavan boyamayı bitiriyoruz. Bu arada ikinci katta kapatmaya tavanlara 3-4 kat boyada uygulanır.

Boya Badana Ustası Tavan boyaması bittikten sonra duvar boya uygulamasına başlıyoruz. Ataşehir boyacı ustası ekibi olarak boyama süreçlerinde daire sahibini düzenli olarak bilgilendiriyoruz. Duvar boya uygulamasına önce kestirme yaparak başlıyoruz sonra rulo ile geri kalan bölümlere boya uygulayarak birinci kat boyama işlemini tamamlıyoruz.

İkinci kat boyama işlemi için boyanın kurumasını bekledikten sonra 2 kat boya badana uygulamasını da yaparak boyama işlemini tertemiz bir şekilde tamamlıyoruz. Sonra serdiğimiz brandaları toplayıp eşyaların yerini silerek eşyaları yerlerine çekiyoruz. Son olarak müşterimizle daireyi gezerek son rötuşları yapıyoruz. Müşterimiz yaptığımız boya uygulamasını onayladıktan sonra işimizi teslim ederek ayrılıyoruz.

Boya Badana Ustası

 

Cevap bırakın

error: Content is protected !!