Hizmetlerimiz Yeşil Dekor olarak Hızlı, Güvenilir, Profesyonel ve Kaliteli Hizmetler Sunmaktayız. Yeşil Dekor işinin Ehli ve Uzmanı Ustalar ile çalışarak, Müşteri Memnuniyetini en üst seviyede tutmak için büyük gayret gösteriyoruz. Sizde sıra dışı bambaşka yüksek kaliteli bir Dekorasyon hizmeti almak istiyorsanız. Bizimle İletişime geçerek daha Modern daha Trend ve daha Şık Duvarlara sahip olabilirsiniz. Hızlı iletişim hattı 0532 574 86 01

Hizmetlerimiz

 1. Boya Badana İşleri
 2. Tadilat Boya İşleri
 3. Fonksiyonel Boya Uygulamaları
 4. Sedef Boya Uygulamaları
 5. Dekoratif Boya Uygulamaları
 6. Efekt Boya Uygulamaları
 7. İtalyan Boya Uygulamaları
 8. Dekoradif Sıva Uygulamaları
 9. Pamuk Duvar Kaplama Uygulamaları
 10. Hizmetlerimiz
 11. Duvar Kağıdı Uygulamaları
 12. Ses Yalıtımı İşleri
 13. Yangın Yalıtımı İşleri
 14. Su Yalıtımı İşleri
 15. İç Dış Mantolama
 16. Çatı İşleri
 17. Elektrik İşleri
 18. Tesisat İşleri
 19. Parke İşleri
 20. Ahşap Uygulamaları

Anahtar Teslim tüm Tadilat ve Tamirat işleri hizmeti sunmaktayız müşterilerimize. Yeşil Dekor olarak müşterilerimize kesin ve kalıcı çözümler sunuyoruz. 

Hizmetlerimiz

Yeşil Dekor olarak Firmamız yetenek ve kapasitesi doğrultusunda. Müşterilerimizin tüm hizmet kalitesini ve beklentilerini kaşılamak için. Dünya standartlarına yükseltmek ve karşılamak. Alışılmışın çok üstünde Dinamik bir Ekip çalışması ile daha Kaliteli, daha Güvenilir, daha Hızlı, daha Rekabetçi ve. Müşterilerimizin beklentilerini karşılayan kaliteli hizmetler sunmak için çalışıyoruz. Ülkemizin ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak. Mevcut hizmetlerimizde ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller almak, hep ileriyi hedefleyen sürekli girişimci olmak. 

 

Yeşil Dekor olarak Yenilikçi bir şirket anlayışı ile geleceği şekillendirme arzusu ve İnsanlığa faydalı olan yenilikler üretmek. İlke olarak İnsan odaklı çalışmayı temel almak. Tüm hizmet ve kalite planlarını %100 Müşteri memnuniyetine dayandırmak. Alanında uzmanlaşmış profesyonel işnin ehli ekip ile çalışmayı ilke edinmek. Yalnızca bulunduğu Ülkede ve bölgede değil Dünya çapında Örnek bir Marka olmak için tüm gayretimiz ve gücümüzle çalışıyoruz.

 

YEŞİL DEKOR Profesyonel Dekorasyon ve Tasarım Uzmanı

Başlıca Hizmetlerimiz: Boya Badana, Dekoratif Boya, Efekt Boya, Sedef Boya, Brüt Beton Görünümlü Sıva, Dekoratif Pamuk Duvar Kaplama, Duvar Kağıdı, Alçı Boya , Özel Fonksiyonel Boyalar, Su Yalıtımı, Ses Yalıtımı, İç & Dış Cephe Isı Yalıtımı, Mantolama, Uygulamaları Hizmeti Sunmaktayız. Hızlı, Güvenilir, Profesyonel, İşinin Uzmanıyesildekor.com Hızlı İletişim 0532 574 86 01 İşinizi Şansa Bırakmayın Uzmanına Yaptırın

Hizmetlerimiz