Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Boya Badana  – Badana Boya İşleri

Boya Badana –  Badana Boya İşleri

Boya Badana Yeni bir ev veya ofis tuttuğunuzda, yeni bir ev veya ofis aldığınızda. Yada rutin bakımlar için belli bir zamanlarda boyama uygulama işlemine ihtiyaç duyulur. Mekanların Duvarlarını yenilemek, eve hoş bir hava katmak ve daha temiz bir görünüm elde etmek için yapılan bu işlem. Genellikle iki yılda bir yapılması gerekiyor. Ancak boya badana uygulama işlemleri sanıldığı kadar kolay olmamakla birlikte, teferruat içeren işlerdir.

  Boya Badana Boya Seçimi

  Üstelik yüzeydeki boyanın cinsine göre uygulama teknikleri de farklılık gösterir. Çok koyu renkli boyalar uygulama yapılırken hiçbir dalgalanmanın yaşanmaması gerekir. Evinizde yada Ofisinizde Boya badana işlemleri için çalışabileceğiniz uygun bir nokta arıyorsanız bizimle iletişime geçin. 0532 574 86 01 Yeşil Dekor olarak Çünkü biz, uzun yıllardır bu sektörde hizmet sunan, uzman ve yenilikçi bir firmayız.

Siz Yalnızca Renginizi Seçin

Dilediğiniz renkte ve markada boyayı duvarlarınıza uygulamak bizim işimiz. Yüzeye uygulanacak Renk ne kadar zorlu olursa olsun, asla iz ya da dalga bırakmıyoruz. En koyu ve zıt renkleri dahi profesyonel şekilde duvar yüzeyine uyguluyoruz. Eviniz ya da Ofisiniz boya badana işlemlerini üstlenen Yeşil Dekor ekibimiz. Size söz verdiği tarihte ve saatte işi tamamlanmış olarak size teslim eder. 

Boya ve Badana Neden Önemlidir

Boya badana uygulama işlerini aslında çoğu kişi kendisi yamayı dener.  Ancak bu işin içinden çıkamaz, boya uygulaması sanıldığı kadar kolay değildir. Çünkü boya badana işlemleri, uzun bir süre kullanılacağından önem arz eder. Evdeki herhangi bir duvar yüzeyinin yanlış boya uygulaması yapılmış olması, atmosferi tamamen alaşağı edebilir. Yüzeye uygulanan boyanın kalitesi, fırçaların şekli ve en önemlisi de. Ustanın iş becerisi ortaya mükemmel bir yüzeyin çıkmasına yardımcı olur. Yeşil Dekor olarak yıllardır boya ve badana sektörüne emek vermiş ustalar ile çalışmaktayız. Özel Dekoratif boyalar konusunda da eğitimli olan çalışanlarımız. En özel noktaların naif boya uygulama işlemlerini dahi özenle gerçekleştiriyor. Çünkü işimizi severek yapıyoruz ve müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

Uygun Fiyat Garantisi

Pek çok boya badana uygulama firması ya da bireysel çalışan ustalar sizlere fahiş fiyatlar sunacaktır. Ancak bizler her daim ideal fiyat garantisini veriyoruz. İşinin ehli uzman Ustalarımızın deneyimi ile kullandığımız malzemenin kalitesini birleştiriyor ve aldığımız rakamın hakkını veriyoruz. Mükemmeliyetçiliğe önem veren Yeşil Dekor, büyük işyeri, ofis ve fabrika boya uygulama işleri ile de ilgileniyoruz. Hem de oldukça uygun ve ideal rakamlara ve sorunsuz iş kalitesi ile yapmaktayız

Bir Telefonunuz İle Hazırız

Boya badana hizmeti almaya ihtiyacınız var. Ancak çalışacağınız noktaya karar veremiyor musunuz kafanızda soru işaretleri mi var. O halde siz de hangi firmanın, ne kadar profesyonel kaliteli bir iş vaat ettiğine bakabilirsiniz. Genel olarak tüm firmalar en kaliteli hizmeti kendilerinin verdiğini ifade edecektir. Ancak kaliteli bir boya badana hizmeti için belli bir tecrübeye ve uzman ekibe ihtiyaç vardır. Uzmanlar Yapı olarak uzun yıllardır bu sektör içinde hizmet veriyoruz ve her zaman ulaşılabilir bir özellik sergiliyoruz. Haftanın ve Günün her saati bizleri arayabilir ve randevunuzu oluşturabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede size geri dönüş yapar ve boya hizmetine başlar. Söz verdiğimiz günde sizlere hizmetimizi teslim ederiz. Siz hayal Edin, Biz Gerçeğe Dönüştürelim.

YEŞİL DEKOR Profesyonel Dekorasyon ve Tasarım Uzmanı

Başlıca Hizmetlerimiz: Boya Badana, Dekoratif Boya, Efekt Boya, Sedef Boya, Brüt Beton Görünümlü Sıva, Dekoratif Pamuk Duvar Kaplama, Duvar Kağıdı, Alçı Boya , Özel Fonksiyonel Boyalar, Su Yalıtımı, Ses Yalıtımı, İç & Dış Cephe Isı Yalıtımı, Mantolama, Uygulamaları Hizmeti Sunmaktayız. Hızlı, Güvenilir, Profesyonel, İşinin Uzmanıyesildekor.com Hızlı İletişim 0532 574 86 01 İşinizi Şansa Bırakmayın Uzmanına Yaptırın

Bir Cevap Yazın