İsli Duvar Nasıl Boyanır, Lekeli Yüzeyler İçin Özel Boya

İsli Duvar Nasıl Boyanır  Lekeli Yüzeyler İçin Özel Boya

İsli duvar nasıl boyanır. Birçok evde rutubet ve küf problemleri yüzünden tavan ve duvar yüzeylerinde lekeler oluşur. Sadece boya yapmak bu lekeleri kapatmakta yeterli olmaz. Peki birçoğumuzun mustarip olduğu bu kötü görüntüyü nasıl yok edebiliriz. İsli ve lekeli yüzeyleri temizlemenin birçok yöntemi ve tekniği vardır, ama kalıcı bir çözüm istiyorsanız lekeli yüzeyler için özel olarak üretilen boyaları kullanmanızı tavsiye ederiz. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 0532 574 86 01

 

Küf Önleyici ve Rutubet Giderici Boya

İsli duvar lekeleri için önerebileceğimiz en iyi izolasyon ürünü isonem ms 82 yalıtım boyasıdır. Piyasada birçok rutubet ve nem boyası satılmaktadır ama kalıcı bir çözüm arıyorsanız kesinlikle size önerimiz isonem ms 82 yalıtım boyasıdır. Evinizdeki nem ve rutubet sorunlara isonem ms 82 ürünü ile son verebilirsiniz. MS 82 nem ve rutubet önleyici özel bir yalıtım boyasıdır.

Doğa koşullarından dolayı oluşan nem ve rutubet problemlerin karşı kuru, ıslak, boyalı-boyasız yüzeylerde rahatça uygulanabilecek bir üründür. MS 82 Çevre dostudur. Çevre ve İnsan sağlına zararlı kimyasallar içermemektedir. MS 82 tavan ve duvarlarda rutubet ve nem oluşmasını önler. Ayrıca var ise duvarın içine nüfuz ederek içerdeki nemi kurutarak yok eder. Yeşil Dekor olarak tüm nem sorunlarınız için isonem ms 82 kullanmanızı öneririz.

 

İsli Duvar Nasıl Boyanır

Öncelikle son kat boyasını duvar yüzeyine uygulamadan önce yalıtım boyası duvara uygulamalısınız. İlk olarak isli yüzeyi bir bezle silin ve kabaran yerleri kazıyın. Kazınan yerlere neme dayanıklı macun uygulayın. Daha sonra kuruması için uygulamaya ara verin macun yaptığınız yerler kuruduktan sonra zımpara işlemine başlayabilirsiniz.

Zımpara uygulaması için yüzeye uygun bir zımpara kullanarak tüm yüzeyi zımparalayın. Zımparalama işlemi bittikten sonra tüm yüzeyin tozunu alın. Daha sonra nemli bölgelere veya gerekiyorsa tüm duvar yüzeyine küf, nem, rutubet önleyici yalıtım boyasını uygulayın.

 

Rutubet Boyası Nasıl Yapılır

Duvar veya tavan yüzeyinde ön hazırlıklar tamamlandıktan sonra yalıtım boyası uygulana bilinir. Kullanıma hazır olarak üretilen nem boyasını kullanmadan önce iyice karıştırmanız yeterlidir. Hazırlanan yalıtım boyası rulo ve fırça ile duvar yüzeyine uygulayabilişiniz. Daha etkili olması için 2 kat uygulamanızı tavsiye ederiz. Katlar arası 24 saat bekledikten sonra ikinci katı uygulayarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

 

Lekeli İsli Yüzeylere Boya Nasıl Yapılır

Rutubet önleyici boyayı uyguladıktan sonra kuruması için işlemlere ara vermelisiniz. Daha sonra dilediğiniz renkte son kat boyası ile duvarlarınızı renklendirebilirsiniz. Boya uygulamasını 2 kat olarak ve katlar arası kuruma sürelerini bekleyerek tamamlayabilirsiniz. Boya uygulamasından daha iyi sonuç almak için kaliteli boya kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

 

Cevap bırakın

error: Content is protected !!