Kara Tahta Boyası ile Yaratıcılığınızı Duvarlara Yansıtın

Kara Tahta Boyası ile Yaratıcılığınızı Duvarlara Yansıtın

Kara tahta boyası nedir? Uygulandığı tüm yüzeylerde yüzeyi yazılabilir ve silinebilir hale getirir. Son zamanlarda sadece ahşap yüzeylerin değil artık duvar yüzeylerinde de kullanılmaya başlandı. Bir çoğumuz bu özel fonksiyonel boyayı gittiğimiz Cafe ve Restoranlarda görmüşüzdür. Özellikle son yıllarda Cafelerin duvar yüzeyleri tahta boyası ile dekore ediliyor. Sizde bu trendi evinize veya ofisinize taşımak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. 0532 574 86 01 info@yesildekor.com

Kara tahta boyası ve diğer tüm dekoratif ve fonksiyonel boyama uygulaması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yeşil Dekor olarak ayrıca Satış ve Uygulama desteği de sunuyoruz. Ayrıca sormak istediğiniz tüm soruları bize sorabilirsiniz.

 

Uygulanabilir Yüzeyler

Kara tahta boyası ile neler boyanır bu tür özel boyalar ile birçok yüzey boyanabilir. Burada dikkat edilmesi gerekilen konular uygulama yapılacak yüzeyin doğru bir biçimde uygulamaya hazırlanmasıdır. Bildiğiniz gibi tüm boya uygulamalarında olduğu gibi boya yüzeye uygulanmadan önce bir takım ön işlemlerden geçirilir. Bu işlemlerin yapılmasının birçok nedeni var ama en başlıca sebepleri yüzeyi son kat boyasına uygun hale gelmesini sağlamak ve yüzeyde pürüzsüz ve sağlam bir tabaka oluşturmaktır.

Başlıca kullanılabilir yüzeyler

 1. Ahşap Yüzeylerde
 2. Beton Yüzeylerde
 3. Alçı Yüzeylerde
 4. Metal Yüzeylerde
 5. Plastik Yüzeylerde

 

Kara Tahta Boyası İçin Malzeme Listesi

 • Tahta Boyası
 • Astar Boya
 • Rulo ve Fırça
 • Zımpara
 • Maskeleme Bandı
 • Zemin Örtüsü
 • Temizlik Bezi

 

Kara Tahta Boyası Nasıl Yapılır

Uygulamaya başlamadan önce yapılması gerekilen işlemler. Öncelikle ön hazırlık yapılmalıdır ön hazırlık işlemlerini şu şekilde yapabilirsiniz. Uygulama yapacağınız alanı uygulamaya hazır hale getirerek başlayabilirsiniz. İlk olarak yerleri zemin örtüsü ile kapatarak yapabilirsiniz. Daha sonra boyanın bulaşmasını istemediğiniz alanları maskeleme bandı ile korumaya almalısınız. Eğer bir duvara uygulama yapmayı düşünüyorsanız duvarın diğer duvarlarla ve tavanla birleşim yerlerini maskeleme bandı ile arasından boya sızmayacak bir şekilde yüzeye yapıştırmalısınız.  

 

Kara Tahta Boyası Nasıl Uygulanır

Uygulama yapılacak yüzey öncelikle zımpara yapılmalı ve tozu alınmalıdır. Daha sonra astar boya tüm yüzeye uygulanmalı ve kuruma süresi beklenmeli. Sağlam ve pürüzsüz bir yüzey elde edildikten sonra  tahta boyası rulo ve fırça ile yüzeye uygulana bilinir. Uygulamada dikkat edilmesi gerekilen noktalar katlar arası bekleme süresi ve boyanın yüzeye doğru ve eşit oranda yayılması sağlanmalıdır. Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra artık yazılabilir ve silinebilir duvarın tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

 

Satış ve Uygulama Desteği İçin 0532 574 86 01

 

yesildekor.com

Boya Badana & Dekorasyon Hizmeti

Boya Badana – Sedef Boya  – Dekoratif Boya – İtalyan Boya – Pamuk Sıva – Beton Sıva – Dekoratif Sıva – Cam Sıva  – Canlı Sıva – Fonksiyonel Boya – Duvar Kağıdı – Ses Yalıtımı – Yangın Yalıtımı – Su Yalıtımı – İç Dış Mantolama – Çatı – Elektrik – Tesisat – Parke Uygulama Hizmeti Vermekteyiz.  0532 574 86 01

 

Yeşil Dekor Profesyonel Boya Badana Uygulama Hizmeti

Satış ve Uygulama Desteği İçin>> dekorboyam.com

0532 574 86 01>> yesildekor.com

 

Ezber Bozan, Kesinlikle Okuması Gereken En İyi Yazılar Ve Yazarları

 1. Panel Kapı Boyama ve Uygulama Teknikleri
 2. Zigon Sehpa Nasıl Boyanır? Sehpa Boyama
 3. Evini Kendi Boyayanlar İçin Boya Yapmanın Püf Noktaları
 4. Demir Kapı Nasıl Boyanır? Demir Boyama Teknikleri
 5. Evi Kendim Boyayabilir Miyim? Ev Nasıl Boyanır
 6. Plastik Sandalye Nasıl Boyanır? Sandalye YENİLEME

Cevap bırakın

error: Content is protected !!