Sarıyer Boyacı Ustası – Sarıyer Boya Badana Hizmetleri

Sarıyer Boyacı Ustası – Sarıyer Boya Badana Hizmetleri

Sarıyer Boyacı Ustası olarak yaklaşık 20 yıldır ilçemizde boya badana başta olmak üzere birçok dekorasyon ve tasarım hizmeti sunmaktayız. Sarıyer boyacı ustası olarak müşterilerimize kalıcı çözümler üreterek yüksek kaliteli hizmetler veriyoruz. Bambaşka bir hizmet anlayışı ile çalışıyoruz, yaptığımız işin ne kadar ciddi bir iş olduğunun farkındayız. Bu yüzden müşterilerimiz herhangi bir mağduriyet yaşamaması için tüm gücümüzle ve gayretimizle çalışıyoruz. Sarıyer boyacı ustası ekibi olarak sadece boya badana hizmeti değil ayrıca birçok farklı hizmet sunuyoruz. Sunduğumuz başlıca hizmetlerimiz boya badana uygulamaları, alçı boya işleri, efekt boya uygulamaları, sedef, dekoratif boya, italyan boya, özel fonksiyonel boyaların uygulamalarını da yapıyoruz. Yeşil Dekor olarak hizmette sınır tanımıyoruz müşterilerimize ayrıcalıklı bambaşka bir hizmet sunuyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimizi asla madur etmiyoruz güvene dayalı çözüm odaklı sıra dışı bir hizmet sunuyoruz.

Standart Bir Boya Badana Uygulaması

Sarıyer boyacı ustası ekibi olarak standart bir boya badana uygulamasını nasıl yapıyoruz kısaca özetleyelim. Dolu dairelerde ilk olarak evdeki eşyaları orta bölüme dikkatli ve düzenli bir şekilde topluyoruz . Daha sonra ise perdeleri ve duvarlardaki aksesuarları çıkartıyoruz ve koruma altına alıyoruz. Tüm eşyaların üzerlerini ince naylon branda ile açık kalmayacak bir şekilde kaplıyoruz ve uçlarını maskeleme bandı ile bantlıyoruz. Bu işlemi tüm zeminde de uyguluyoruz fakat yerlerde farklı bir malzeme kullanıyoruz. Sarıyer boyacı ustası ekibi olarak Zemin için kalın mavi naylon branda kullanıyoruz tüm zemini mavi branda ile kapladıktan sonra uçlarını süpürgeliklerle  birlikte maskeleme bandı ile bantlıyoruz. Sarıyer Boyacı Ustası olarak Tüm toplama ve kaplama işlemleri tamamlandıktan sonra işe tavan ve duvarlardaki çatlamış ve kabarmış yerleri ıspatula raspa yardımı ile kazıyoruz .Kazıma işlemini bitirdikten sonra tüm yüzeyin tozunu toz fırçası ile iyice alıyoruz ve alçı uygulamasına hazırlıyoruz.

Alçı Tamiri Uygulaması

Sarıyer boyacı ustası ekibi olarak yüzeye uygun olan alçıyı hazırlayıp tamirat gerektiren bölümler alçı ile tamir yapıyoruz bu işlen tamir yerinin derinliğine göre değişmektedir alçı timiratlarını standart olarak 3 kat yapılmaktadır fakat tamir yeri derinse 4-5 katda tamamlanabilir. Alçı tamirlerini bitirdikten sonra kuruması için uygulamaya bir süre ara veriyoruz.Sarıyer boyacı ustası olarak uygulamamıza zımpara yapıp ve astar uygulayarak devam ediyoruz. Yüzey boyamaya hazır hale getirdikten sonra önce tavanları sonra duvarları 2 kat son kat boyası ile boyuyoruz. Ve tüm işlemlerimizi tamamladıktan sonra işimizi söz verdiğimiz gibi gününde ve zamanında tertemiz bir şekilde teslim ediyoruz.

Türkiye’nin En İddalı “Boya Badana” ve “Dekorasyon” Hizmetleri!

Sarıyer boyacı ustası Yeşil Dekor olarak Profesyonel Güvenilir ve Kaliteli Hizmetler Sunmaktayız. Yeşil Dekor işinin Ehli ve Uzmanı Ustalar ile çalışarak, Müşteri Memnuniyetini en üst seviyede tutmak için büyük gayret gösteriyoruz. Sizde yüksek kaliteli bir Dekorasyon hizmeti almak istiyorsanız. Bizimle iletişime geçerek daha Modern daha Trend ve daha Şık Duvarlara sahip olabilirsiniz. Hızlı iletişim hattı 0532 574 86 01 Sarıyer Boyacı Ustası Siz Hayal Edin, Biz Gerçeğe Dönüştürelim, Hayalini Kurduğunuz O Ev Size Bir Telefon Kadar Yakın.

YEŞİL DEKOR Profesyonel Dekorasyon ve Tasarım Uzmanı

 

Başlıca Hizmetlerimiz: Boya Badana, Dekoratif Boya, Efekt Boya, Sedef Boya, Brüt Beton Görünümlü Sıva, Dekoratif Pamuk Duvar Kaplama, Duvar Kağıdı, Alçı Boya , Özel Fonksiyonel Boyalar, Su Yalıtımı, Ses Yalıtımı, İç & Dış Cephe Isı Yalıtımı, Mantolama, Uygulamaları Hizmeti Sunmaktayız. Hızlı, Güvenilir, Profesyonel, İşinin Uzmanıyesildekor.com Hızlı İletişim 0532 574 86 01 İşinizi Şansa Bırakmayın Uzmanına Yaptırın

Sarıyer Boyacı Ustası

Bir Cevap Yazın