İstanbul Boya Badana Ustası Dekorasyon Hizmeti

İstanbul Boya Badana Ustası Dekorasyon Hizmeti

İstanbul boya badana ustası ekibi olarak dekorasyon ve tadilat hizmeti veriyoruz. Tüm İstanbul genelinde ve çevre illerde dekorasyon hizmetimiz vardır. Yeşil Dekor boyacı ustası ekibi olarak İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun sizlere badana ve tadilat hizmeti verebiliyoruz. Yeşil Dekoru arayarak ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Daha sonra uzman ekibimiz aynı gün içerisinde Sizinle iletişime geçerek keşif yapacaktır.

 

Keşif işlemleri uygulama yapılacak alanın metre karesi, tavan ve duvar yüzeyinin yapısı ve seçilecek olan boya markası baz alınarak değerlendirilecek. Ayrıca renk değişimi baz alınarak hesaplama yapılacak ve Müşterimize uzman boyacı ustası tarafından fiyatlandırma yapılır. Yeşil Dekor boya badana ustası profesyonel alanında uzman ekiplerden oluşmaktadır. Söz verdiğimiz gibi işimize zamanında başlayıp zamanında teslim ediyoruz. Tüm çalışmalarımızı planlı projeli ve en pratik şekilde çalışıp yaşam alanlarınızı renklendiriyoruz.

 

İstanbul boya badana ustası Yeşil Dekorda hizmet veren tüm ustalarımız Uluslararası ustalık belgesine sahiptir. MYK belgesinin yanında Milli eğitim bakanlığından ustalık belgeleri de bulunmaktadır. İşinizi şansa bırakmayın uzmanına yaptırın Yeşil Dekor profesyonel boya badana ve dekorasyon hizmeti. 7/24 istediğiniz zaman bizimle iletişime geçip aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz. 0532 574 86 01

Çalışma Şeklimiz

Fiyat konusunda anlaştıktan sonra bir malzeme listesi oluşturulur. Daha sonra işe ne zaman başlanacağı kararlanır. Müşterimizin karar verdiği gün ve saatte işe başlanılır. İlk olarak ev boya uygulamasına hazırlanır. Bu işlemde uygulama yapılacak daire dolu ise tüm eşyalar engel olmayacak bir şekilde orta alana toplanır.

Daha sonra kirlenmemesi için üzerleri hışır naylon branda ile kapatılır. Yine yerlerde ama mavi kalın branda ile kaplanır ve kenarları maskeleme bandı ile süpürgelikle birlikte bantlanır. Toplama ve örtme işlemleri tamamlandıktan sonra bir sonraki işleme başlanılır.

Boya Tamiri

İstanbul boya badana ustası Tavan ve duvar yüzeyindeki kabarık yerler kazınır. Sonra tüm yüzeyin tozu alınır ve macun ile hasarlı bölgeler tamir yapılır. Tamir uygulaması çukurun derinliğine göre 2-3 kat tekrarlanır. Tamir işlemleri tamamlandıktan sonra kurumaya bırakılır. Daha sonra bir sonraki işleme geçilir. Zımpara uygulamasına. Tamir yerleri ve düğer tüm yüzey zımparalanır. Zımpara uygulaması tamamlandıktan sonra astar uygulamasına başlanılır.

Astar ve Boya Uygulaması

Astar uygulaması yüzeye tek kat olarak uygulanır. Yüzeyin türüne göre uygun astar hazırlanır ve rulo  fırça ile duvar yüzeyine uygulanır. Astar boya uygulaması tamamlandıktan sonra kuruması için işlemlere ara verilir. Astar boya kuruduktan sonra son kat boyama işlemlerine başlanır.

Boya hazırlandıktan sonra önce kestirme yapılır daha sonra rulo ile geniş alanlar boyanır. Son kat boyama uygulaması 2 kat olarak yapılır. Katlar arası kuruma süreleri beklenerek yapılır. İkici kat boya uygulaması da tamamlandıktan sonra son kontroller yapılır. Son rötuşler de yapıldıktan sonra yerdeki naylon brandalar toplanır ve alan temizlenir. Boya uygulaması tamamlanır ve Müşteriye tertemiz bir şekilde teslim edilir. Sizde bu ayrıcalık hizmetten yararlanmak istiyorsanız bize ulaşın. 0532 574 86 01

İstanbul boya badana ustası

 

Cevap bırakın

error: Content is protected !!