Güngören Boyacı Ustası – Boya Badana İşleri

Güngören Boyacı Ustası – Ev Boyama Hizmetleri

Güngören Boyacı Ustası ekibi olarak 10 yıla aşkın bir süredir bu ilçede bir çok farklı dekorasyon ve çözüm hizmetleri sunuyoruz. Yeşil Dekor olarak müşterilerimize ayrıcalıklı fiyat avantajı sunuyoruz fiyatlarımızı belirlerken her şeyi düşünerek ve hesaplayarak en uygun ve heseplı fiyatı sunmak için müşterilerimize eksra çaba gösteriyoruz. Güngören Boyacı Ustası ekibi olarak işlerinde bizi tercih eden müşterilerimize daha iyi ve daha kaliteli hizmetler sunmak için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Aldığımız yaptığımız tüm işlerde daima en iyisini yapmayı hedefliyoruz. Yeşil Dekor kalite ve güvenin vazgeçilmaz adresi Güngören Boyacı Ustası ekibi olarak işlerimizi söz verdiğimiz gün ve zamanda tamamlıyor ve tertemiz bir şekilde müşterilerimize teslim ediyoruz. Sadece boya yapmıyoruz aynı zamanda müşterilerimize dekoratif fikirler de sunuyoruz. Yeşil Dekor Profesyonel Dekorasyon ve Tasarım Uzmanı 0532 574 86 01 HİZMETİNİZDEYİZ.

BamBaşka Bir Hizmet Anlayışı

Güngören Boyacı Ustası olarak sizlere tüz boya dışında farklı dekoratif çözümler de sunuyoruz. Başlıca Efekt Boya, Sedef Boya, İtalyan Boya, Dekoratif Boya, ve Dekoratif Sıva uygulamalarıda yapıyoruz. Müşterilerimizin yaşadığı mekanları güzelleştirmek için dekoratif çözümler sunuyoruz bizi tercih eden tüm müşterilerimize. Güngören Boyacı Ustası olarak hergün gelişen dekorasyon sektörünü yakından takip ederek dünyadaki dekorasyonlarla entegreli bir şekilde ilerliyoruz. Yeşil Dekor olarak müşterilerimize geçici değil kalıcı çözümler üretmek için tüm gayretimizle çalışıyoruz. Diğer firmalardan en büyük farkımız Biz size sorun dağil çözüm üretmek için çalışıyoruz. Boya badana tadilat ve tamirat ile ilgili sorunlarınızı Yeşil Dekor güvencesi ile çözebilirsiniz. Yeşil Dekor Profesyonel Dekorasyon ve Tasarım Uzmanı 0532 574 86 01 HİZMETİNİZDEYİZ.

Evinizi Nasıl Boyuyoruz 

Güngören Boyacı Ustası ekibi olarak müşterilerimizin evini ilk olarak boyamaya hazır hale getiriyoruz. Bu işlemi eşyaları orta bölüme toplayarak başlıyoruz sonrasında tüm eşyaların üzerlerini ince naylon branda ile kapatıyoruz. Aynı şekilde yerleri de kalın mavi branda ile kaplayıp uçlarını süpürgeliğe maskaleme bandı ile bantlıyoruz. Çalışma alanını uygun hale getirdikten sonra tavan ve duvardaki kabarık ve çatlar yerleri ıspatula yardımı ile kazıyıp alçı tamiri yapıyoruz. Kuruyan tamir yerlerini zımpara yapıp tozunu aldıktan sonra astar boya uyguluyoruz. Son olarak son kat boyası ile 2 kat boyama yapıyoruz. Güngören Boyacı Ustası ekibi olarak işimizi söz verdiğimiz gibi zamanında tamamlıyoruz ve tertemiz bir şekilde müşterimize teslim edyoruz.  Sizde işinizi şansa bırakmayı uzmanına yaptırın Yeşil Dekor Profesyonel Dekorasyon ve Tasarım Uzmanı 0532 574 86 01 HİZMETİNİZDEYİZ.

YEŞİL DEKOR Profesyonel Dekorasyon ve Tasarım Uzmanı

Başlıca Hizmetlerimiz: Boya Badana, Dekoratif Boya, Efekt Boya, Sedef Boya, Brüt Beton Görünümlü Sıva, Dekoratif Pamuk Duvar Kaplama, Duvar Kağıdı, Alçı Boya , Özel Fonksiyonel Boyalar, Su Yalıtımı, Ses Yalıtımı, İç & Dış Cephe Isı Yalıtımı, Mantolama, Uygulamaları Hizmeti Sunmaktayız. Hızlı, Güvenilir, Profesyonel, İşinin Uzmanıyesildekor.com Hızlı İletişim 0532 574 86 01 İşinizi Şansa Bırakmayın Uzmanına Yaptırın

 

Bir Cevap Yazın