Silikonlu Boya, Nedir Özellikleri Nelerdir?

Silikonlu Boya

Silikonlu boya Yaşam alanlarınızı güzelleştirmenin ve temizlemenin en temel yolu boya yaptırmaktır. Yeni bir eve girdiğinizde, yeni bir ofis edindiğinizde ya da uzun süredir aynı alanda vakit geçirdiğinizde yapılan ilk yenilik boyamadır. Bu yüzden boyalar hakkında daha fazla bilgi edinilmesi gerekebilir.

Silikonlu boya, duvar yüzeylerinin boyanması için kullanılan bir boyadır. Bu boya, silikon esaslıdır ve yüksek hava geçirgenlik özelliğine sahip olduğundan nemli ortamlarda da uygulanabilir. Özellikle banyo ve mutfak gibi nemli ortamlarda sıklıkla tercih edilir.

Silikonlu boya ayrıca yüksek dayanıklılık özelliğine sahiptir. Bu boya, yüzeylerde oluşabilecek darbelere, çizilmelere ve aşınmaya karşı koruma sağlar. Ayrıca, su yüzeyinden kaynaklanan lekeleri de önler ve bu nedenle yüzeylerde oluşabilecek lekelerden koruma sağlar.

Silikonlu boya yüksek parlaklık özelliğine de sahiptir ve bu nedenle duvar ve tavanların parlak görünümünü sağlar. Bu boya leke itici özelliği sayesinde ayrıca yüzeylerde oluşabilecek lekelerin önlenmesine yardımcı olur ve bu nedenle temizliği kolaylaştırır.

Silikonlu Boya

Su bazlı boya, fırça, rulo veya sprey şeklinde uygulanabilir. Uygulaması oldukça kolaydır ve hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Bu nedenle, duvar ve tavanların boyanması işlemi hızlı bir şekilde tamamlanabilir. Ayrıca hiç kokusu yoktur her mekanda güvenle kullanılabilinir.

Sonuç olarak, Su bazlı boya duvar ve tavanların boyanmasında son yıllarda çok tercih edilen bir boyadır. Bu boya yüksek su geçirgenlik, yüksek dayanıklılık, yüksek parlaklık ve lekelerin önlenmesi gibi özelliklere sahiptir. Ayrıca, uygulaması kolay ve hızlı kuruma özelliğine sahip olması nedeniyle duvar ve tavanların boyanması işlemi hızlı bir şekilde tamamlanabilir.

Silikonlu boyanın özellikleri nelerdir?

Duvarda pürüzsüz bir görünüm sağlar. Herhangi bir lekelenme olduğunda sabunlu bir bezle silerek kolayca çıkarabilirsiniz. Silinebilir olması nedeniyle uzun yıllar yeniden boyatma ihtiyacı hissetmezsiniz. Silikonlu yapısı ile yine üstün nefes alma özelliğine sahiptir.

 

yesildekor.com olarak Hızlı, Güvenilir, Profesyonel ve Kaliteli Hizmetler Sunmaktayız. Yeşil Dekor işinin Ehli ve Uzmanı Ustalar ile çalışarak, Müşteri Memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için büyük gayret gösteriyoruz. Sizde sıra dışı bambaşka yüksek kaliteli bir Dekorasyon hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşın. Şık Duvarlara sahip olabilirsiniz. Hızlı iletişim hattı 0532 574 86 01

 

Cevap bırakın