Boya Kataloğu – İç Cephe Renk Kartelası

Boya Kataloğu – İç Cephe Renk Kartelası

Boya kataloğu ev ve ofis dekorasyonların renk seçimi için kullanılır. Firmalar oluşturduğu boya kartelaları ile kullanıcılara renk tonu seçimlerinde yardımcı olurlar bu yüzden boya kataloğu markalar ve kullanıcılar için oldukça önemlidir. Tüm boya markalarının renk kartelaları kendi markasına özel olarak hazırlanır ve müşterilerinin beğenisine sunulur. Ev ya da ofis dekorasyonunda kullanılan hem iç cephe hem de dış cephe boya katalogları her yıl yenilenmektedir. Sezonun trend renklerinin belirlenmesinde söz sahibi olan sektördeki dev şirketlerinde trend renkler konusunda yaptığı açıklamalardan sonra kendi renk skalasını belirleyen firmalar o yılın renklerinden birini seçip onun üzerine yoğunlaşabilir. 

Boya kataloğu gibi tüm tüm firmalar enk katalogları ortaya çıkar. Bazı firmalar sadece pastel renkler üzerinde yoğunlaşıyorken bazı markalar canlı renkler bazıları ise retro renkler üzerine yoğunlaşır. Ayrıca tüm kartela üzerine genel bir değişim yapan firmalar da olabilir. Boya firmalarının kataloglarını yenileme sebepleri, demode ve kullanılmayan artık eski kabul edilen boya renk tonlarını çıkarıp yerine daha güncel ve trend olanlarını koymaktır. Ev ve ofis dekorasyonunda hem iç cephe hem de dış cephe boyası sürekli yapılmıyor olsa da trendleri takip edecek kadar sık yapılıyor denebilir.

En Çok Tercih Edilen Boya Markaları

Ev ya da ofis boyası renkleri seçerken nelere dikkat edilmelidir. Özellikle bir boyada olmazsa olmaz kriter boyanın sağlıklı olmasıdır. Diğer aranması gereken özellikleri ise kaliteli, darbelere karşı dayanıklı, yüksek tam silinebilir, örtücü, olmalıdır. Boya kataloğu ile boya renkleri olarak kullanabileceğiniz seçenekleri sunalım sizde duvarlarınıza en güzel şekilde uygun sağlayanı seçmelisiniz. Hepimiz en trend olan çok tutulan ve satan güzel ve moda renkleri kullanmak istiyoruz. Yeni sezonun en trend iç cephe boya renklerini kullanmak güzel ama aynı zamanda sağlıklı bir boya olması da bizim için çok önemlidir. Eğer siz de duvarlarınızı boyadıktan sonra koku yapmasın ve sağlığımıza zararlı olmasın diyorsanız önereceğimiz markalardan birini tercih edebilirsiniz. Bu sayacağımız markaların ürünlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 1. Alligator Boya
 2. Filli Boya
 3. Dyo Boya
 4. Jotun Boya
 5. Polisan Boya

ev boya renkleri

En Çok Tercih Edilen Boya Renkleri

 1. Polisan Boya kataloğu
 2. Polisan Gizemli Bej Rengi
 3. Polisan Romans Rengi
 4. Polisan Royal Lila Rengi
 5. Polisan Buz Beyazı Rengi
 6. Polisan Koyu Şampanya Rengi
 7. Polisan İstanbul Beji Rengi
 8. Polisan Yalın Beyaz Rengi
 9. Polisan Sahra Beji Rengi
 10. Polisan Doğal Bej Rengi
 11. Polisan Mutlu Mavi Rengi

 

 1.  Filli Boya Kataloğu
 2. Filli Boya Kırık Beyaz Rengi
 3. Filli Boya Nuga Rengi
 4. Filli Boya Lületaşı Rengi
 5. Filli Boya Keten Rengi
 6. Filli Boya Kum Beyazı Rengi
 7. Filli Boya Sis Bulutu Rengi
 8. Filli Boya Nil Yeşili Rengi
 9. Filli Boya Deniz Yıldızı Rengi
 10. Filli Boya Mistik Rengi
 11. Filli Boya Buzul Rengi

 

 1. Dyo Boya Kataloğu 
 2. Dyo Alaçatı Rengi
 3. Dyo Meltem Rengi
 4. Dyo Belce Beji Rengi
 5. Dyo Kartepe Rengi
 6. Dyo Kumsal Rengi
 7. Dyo Köpük Rengi
 8. Dyo Buz Beyazı Rengi
 9. Dyo Hayal Pembesi Rengi
 10. Dyo Mine Rengi
 11. Dyo Yeni Çağıl Rengi

 

 1. Jotun  Boya  Kataloğu
 2. Jotun Cappucıno 0489 Rengi
 3. Jotun Amoroso Rengi
 4. Jotun Jazz Whıte 7236 Rengi
 5. Jotun Laurber 8302 Rengi
 6. Jotun Alladın 4468 Rengi
 7. Jotun Gulelfenben 1903 Rengi
 8. Jotun Balanse 6325 Rengi
 9. Jotun Slıpesten1491 Rengi
 10. Jotun Atlantıs 5169 Rengi
 11. Jotun Hıbıscus 2731 Rengi
YEŞİL DEKOR Profesyonel Dekorasyon ve Tasarım Uzmanı

Başlıca Hizmetlerimiz: Boya Badana, Dekoratif Boya, Efekt Boya, Sedef Boya, Brüt Beton Görünümlü Sıva, Dekoratif Pamuk Duvar Kaplama, Duvar Kağıdı, Alçı Boya , Özel Fonksiyonel Boyalar, Su Yalıtımı, Ses Yalıtımı, İç & Dış Cephe Isı Yalıtımı, Mantolama, Uygulamaları Hizmeti Sunmaktayız. Hızlı, Güvenilir, Profesyonel, İşinin Uzmanıyesildekor.com Hızlı İletişim 0532 574 86 01 İşinizi Şansa Bırakmayın Uzmanına Yaptırın

Boya kataloğu

Bir Cevap Yazın