Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Home Ofis Fikirleri – Kusursuz Home Ofis Dekorasyonu Nasıl Yapılır

Home Ofis Fikirleri – Kusursuz Home Ofis Dekorasyonu Nasıl Yapılır

Home ofis fikirleri – Evden çalışıyorsanız ve kendi ev ofisinizi oluşturma sürecinde iseniz. Yeşil Dekor olarak sizin için tam iç farklı tasarım önerimiz olacak bu tavsiyeleri kullanarak sizde kendi ev ofisinizi dizayn edebilirsiniz. Konumuzu fazla dağıtmadan önerilere geçelim. Home ofisinizi kurarken öncelikle rahat çalışabileceğiniz bir alanı seçmelisiniz özellikle gün ışığını çok alan bir konumu tercih etmelisiniz. Eğer evinizin pencereleri büyükse buralardan faydalanmalısınız ayrıca çalışma alanınız size özel olmalı ve bu alanda uzun süre vakit geçireceğiniz için sıkıcı ve rahatsız edici bir ortam olamamasına dikkat etmelisiniz. Home ofis fikirleri – Eğer evde bir ofis kurma sürecindeyseniz veya mevcut çalışma alanınız size ilham verecek kadar azsa, pratik, rahat ve ilham veren bir ev ofisi oluşturmak için cephelerinize ekleyebileceğiniz birkaç tasarım püf noktamız var.

1. Mümkün Olduğu Kadar Doğal Işık Alsın

Home ofis fikirleriEğer bir ofis ortamında çalışmaya alışkınsanız, floresan veya halojen lambalar altında çalışmaya alışkınsınız. Kurumsal firmalar çalışma alanını aydınlatmak için ve iyi ve en faydalı uygulamaları terçih ederler. Göz yorgunluğunu azaltmak için, bir ev ofisi için, yapay ışık veya doğal ışık olsun, bol miktarda ışığa ihtiyaç duyulur. Eğer Evinizde büyük pencerelere sahip olacak kadar şanslıysanız, günün her saatine ve odanın yönüne bağlı olarak, doğal ışık miktarına göre ayarlanabilen Roma veya sürgülü panjurları takmak suretiyle bunları tam avantaj çevirmek için kullanın.

2. Kumaşları ve aksesuarları içeren dokuları birleştirmek

Home ofis fikirleri – Yaşam alanlarınızı dekore ederken, katmanları dahil etmeniz gerekir. Katmanlama, odalara renk, doku ve desen katan ve uzaya bitmiş bir görünüm veren unsurların eklenmesinden oluşur. Ev ofisiniz, evinizdeki yaşam alanlarının bir uzantısıdır ve aynı tedaviyi hak eder. Kumaş ve tekstil kullanarak doku ve kalıbı bir ev ofisine tanıtmak kolaydır. Ayak altı için kalın döşeme halıları; Bunlar sadece doku katmakla kalmaz, aynı zamanda konfor da ekler ve ofis alanınız için ses yalıtımı görevi görür. Oturma için yeriniz varsa, döşemeli mobilyalar konforun yanı sıra kişisel bir dokunuş katıyor.

3. Kişilik ekleyin

Home ofis fikirleri – Evet, bunun bir ev ofisi olduğunu ve bunun bir parçası gibi görünmesi gerektiğini biliyoruz. Ancak, özenle seçilmiş birkaç aksesuar alanı doldurmaz ve kesinlikle kişilik katar. Seçtiğiniz mobilya ve dekoru tamamlayan bir veya iki aksesuar seçin ve ardından doğal yeşillik dokusuna en az bir bitki ekleyin. Bu yazımızda Home ofis fikirleri – için sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz dekorasyon önerilerinde bulunduk umarız sizin içinde faydalı bir içerik olmuştur.

YEŞİL DEKOR Profesyonel Dekorasyon ve Tasarım Uzmanı

Başlıca Hizmetlerimiz: Boya Badana, Dekoratif Boya, Efekt Boya, Sedef Boya, Brüt Beton Görünümlü Sıva, Dekoratif Pamuk Duvar Kaplama, Duvar Kağıdı, Alçı Boya , Özel Fonksiyonel Boyalar, Su Yalıtımı, Ses Yalıtımı, İç & Dış Cephe Isı Yalıtımı, Mantolama, Uygulamaları Hizmeti Sunmaktayız. Hızlı, Güvenilir, Profesyonel, İşinin Uzmanıyesildekor.com Hızlı İletişim 0532 574 86 01 İşinizi Şansa Bırakmayın Uzmanına Yaptırın

 Home ofis fikirleri

Bir Cevap Yazın