Rötuş Kalemi, ile Duvar Nasıl Rötuş Yapılır

 Rötuş Kalemi, ile Duvar Nasıl Rötuş Yapılır 

Rötuş kalemi Yaşadığımız mekanların duvarları zarar görmemesi için hepimiz titizlikle dikkat ediyoruz. Ama ne var ki bazen biz ne kadar özen göstersek ve dikkat et sekte duvarların çizilmesini engelleyemiyoruz.

Bunu bazen evimize gelen misafir bazende kendi elimizle hiç isteme sekte evimizin duvar yüzeyindeki boyalara ve hatta macununa kadar hasar verebiliyoruz. Bir de evde çocuk varsa bu çizilmeler kaçınılmaz bir sondur.

Rötuş kalemi Bu gibi durumlarda ilk olarak yapmamız gereken ilk işlem tabi ki de hemen lekeyi silmek olmalıdır. Fakat genelde duvar yüzeyindeki boyada olan çizilme lekeleri silmekle çıkmayacaktır. Evimizin duvar yüzeyinde olan bu çizikler ve lekeler gözünüze çarptıkça canınızı sıkacaktır.

Peki Ne Yapmak Gerekiyor ?

Rötuş kalemi Böyle ufak tefek işlemler için bir Boya Ustası çağırmak çok maliyetli olacaktır. İş ne kadar küçük gözükse de Boyacı Ustası geldiğinde bu iş için bütün gününü harcadığı için tam gün masrafını talep edecektir. Rötuş kalemi Bu küçük işler için bir Boya Badana Ustası tutmak pek iyi bir fikir olmayabilir. Deyim yerindeyse astarı yüzünden pahalıya gelir bu işin.

Peki biz ne yapmalıyız Badana Boya Ustası pahalıya geliyorsa kendimiz mi bir boya ve fırça alıp yapmalıyız. Bu da bir tercih olabilir ama ben size daha basit ve daha pratik bir çözüm önereceğiz.

İşte bahsettiğim ürün Rötuş Kalemi bu kalem ile artık bu sorun bizim için sorun olmaktan çıkıyor. Duvar yüzeyindeki meydana gelen çizikleri Rötuş Kalemi ile yapabilirsiniz. Bu kullanışlı ürün sizdeyken çiziklerden korkmayın. Bu kullanışlı araç elinize rahatça oturur ve hafif dokunuşlar için küçük bir boya tutan şırınga benzersiz bir tasarıma sahiptir.

Rötuş Kalemi Nerelerde Kullanılır ?

  • Duvar çiziklerin de
  • Parke çiziklerin de
  • Ahşap ve mobilya çiziklerin de
  • Kapı zedelenmelerin de
  • Araba çiziklerin de
  • Mutfak dolaplarındaki çizikler de
  • Fayans çiziklerin de

Rötuş kalemi Ve daha sayamadığım bir sürü yüzeyde rötuş için kullanılabilinir. Farklı çeşitleri mevcuttur boya Rötuş kalemi . Kullanıma hazır olanları ve şırınga olan türleri vardır. Kullanması oldukça basit ve pratiktir hazır olanları kapağını açıp kullanılabilinir. Rötuş kalemi Şırınga olanları ise şırıngaya boya çekildikten sonra istenilen yüzey kolaylıkla rötuş yapılabilinir. Şimdiden kolay gelsin herkese.

 

Yeşil Dekor Profesyonel Dekorasyon ve Tasarım Uzmanı.

Hizmetlerimiz: Boya Badana, Efekt Boya, Dekoratif Boya, İtalyan Boya, Brüt Beton Görünümlü Sıva, Su Yalıtımı, Sedef Boya, Ses Yalıtımı, Uygulama Hizmeti. Hızlı İletişim 0532 574 86 01 İşinizi Şansa Bırakmayın Uzmanına Yaptırın www.yesildekor.com

 

Türkiye’nin En Farklı Ve Ezber Bozan, Kesinlikle Okuması Gereken En İyi Yazılar Ve Yazarları

Duvarlara Özgürlük Getiren Boya, Alligator Chalky

Alligator Boya Kataloğu, Alligator Boya Renkleri

Kalorifer Petekleri Nasıl Boyanır, Kalorifer Peteklerinizi Renklendirin

Sprey Boya, Sprey Boya İle Boyama Nasıl Yapılır, En İyi Sprey Boya

Petek Temizliği Nasıl Yapılır, Petek Temizleme

Makalelerimizi de okuyabilirsiniz.

 

2 Comments

  1. Burak

Bir Cevap Yazın