Evde Gardrop Boyama, Gardırop Nasıl Boyanır?

Evde Gardrop Boyama, Gardırop Nasıl Boyanır?

Evde gardrop boyama gardırop nasıl boyanır. Zaman içinde eskiyen ve yıpranan mobilyalarımıza ufak dokunuşlar yaparak yenileyebiliriz. Bunun için çokta abartıcı bütçelere ihtiyacımız yok. Yapmamız gerekenler yenileme ve boyama uygulaması için ihtiyacımız olacak malzemeleri bilinçli bir şekilde alıp ve doğru bir biçimde uygulama yapmaktır.

Yeşil Dekor olarak bu içeriğimizde Size evde gardrop boyama ile ilgili bilgileri ve uygulamada kullanılacak malzemeleri ve de nasıl boyama yapacağınızı anlatmaya çalışacağız. Umarız bu içerik Sizin içinde faydalı olmuştur ayrıca tüm soru ve görüşlerinizi bize yazabilir veya telefonla da bize ulaşabilirsiniz. 0532 574 86 01

 

Dolap Boyama boyası

Yapacağınız boya uygulamasının başarılı ve sağlıklı olması için kullanacağınız boyanın kalitesi çok önemlidir. Ayrıca dayanıklı ve uzun ömürlü olabilmesi içinde boya kalitesi önem taşır. Onun için Size uygulamada kullanmanız için kalitesine güvendiğimiz boya firmalarını önereceğiz. Bu markalar arasında tercih yapmanızı öneririz ama yine de tercih Size kalmış istediğiniz boya markasını kullanabilirsiniz. Alttaki listede önerdiğimiz boya markalarının listesini görebilirsiniz.

 

Önerilen Boya Markaları

 • Cadence Boya
 • Rich Boya

 

Gardrop Boyama İçin Gerekli Malzemeler

 • Boya
 • Rulo
 • Fırça
 • Zımpara
 • Zemin Örtüsü
 • Maskeleme Bandı
 • Temizlik Bezi

 

Gardrop Yenileme Nasıl Yapılır?

Evde gardrop boyama uygulaması için gerekli malzeme ve yardımcı araçları tedarik ettikten sonra uygulama için kendinize geniş ve uygun bir alan belirlemelisiniz. Daha sonra etrafın batmaması için yere zemin örtüsü serip uygulamayı burada yapabilirsiniz. Gardrop kapak kollarını söküp veya maskeleme bandı ile kaplayabilirsiniz. Ayrıca dolabın üzerinde sabit olan aksesuarları da kağıt bant ile kapatabilirsiniz.

 

Gardırop Nasıl Boyanır

Ön hazırlıklar bittikten sonra tüm gardrop yüzeyini zımpara yaparak işe başlayabilirsiniz. Daha sonra tüm yüzeyin tozunu alıp boyama uygulamasına başlayabilirsiniz. Öncelikle boyanızı uygulama yapacağınız yüzeye yetecek kadarını boş ve temiz bir kaba aktarın. Ve sonra fırça ile küçük alanlara boya uygulayın sonra geniş alanları rulo ile tamamlayın.  

Evde Gardrop Boyama

Boya uygulaması yaparken boyayı yüzeye doğru ve eşit oranlarda yaymaya özen gösterin. Fırça izlerine yok etmek için rulo ile üzerinde hafifçe geçebilirsiniz. Boyanın dalgalı olmaması için ise tarama işlemini özenle yapmalısınız atlama yapmadan ve açık bir yer bırakmada tamamlamalısınız. Evde gardrop boyama uygulamasını 2 kat olarak ve katlar arası kuruma süresini bekledikten sonra ikinci kat uygulamasını yapmalısınız. Mobilya yüzeyinin daha dayanıklı ve sağlam olması için boya uygulaması bittikten sonra vernik uygulaması yapmanızı öneririz. Şimdiden kolay gelsin bol şanslar.

 

yesildekor.com

Boya Badana & Dekorasyon Hizmeti

Boya Badana – Sedef Boya  – Dekoratif Boya – İtalyan Boya – Pamuk Sıva – Beton Sıva – Dekoratif Sıva – Cam Sıva  – Canlı Sıva – Fonksiyonel Boya – Duvar Kağıdı – Ses Yalıtımı – Yangın Yalıtımı – Su Yalıtımı – İç Dış Mantolama – Çatı – Elektrik – Tesisat – Parke Uygulama Hizmeti Vermekteyiz.  0532 574 86 01

 • Yeşil Dekor Profesyonel Boya Badana Uygulama Hizmeti
 • Satış ve Uygulama Desteği İçin>> dekorboyam.com
 • 0532 574 86 01>> yesildekor.com

Ezber Bozan, Kesinlikle Okuması Gereken En İyi Yazılar Ve Yazarları

 1. Panel Kapı Boyama ve Uygulama Teknikleri
 2. Zigon Sehpa Nasıl Boyanır? Sehpa Boyama
 3. Evini Kendi Boyayanlar İçin Boya Yapmanın Püf Noktaları
 4. Demir Kapı Nasıl Boyanır? Demir Boyama Teknikleri
 5. Evi Kendim Boyayabilir Miyim? Ev Nasıl Boyanır
 6. Plastik Sandalye Nasıl Boyanır? Sandalye YENİLEME

Cevap bırakın

error: Content is protected !!