Yeşil Dekorasyon – Yeni Sezonun Trendi

Yeşil Dekorasyon – Yeni Sezonun Trendi

Yeşil Dekorasyon – Yeşil, yeni sezonun yıldız renklerinden ilk sırada yerini aldı.Yaşam alanlarında, evlerde ofislerde, iş yerlerinde sık sık göreceğimiz bu renk nasıl kullanılmalıdır, alanlarımıza nasıl dahil edebiliriz, nelere dikkat etmeliyiz, nelerden kaçınmalıyız gelin bir göz atalım.Salonlarımız ortak yaşam alanlarımız olduğu için yeşil rengini dengeli kullanmak, bir arada sakin, huzurlu ve keyifli zaman geçirmek için idealdir.

yeşil koltuklu salon dekorasyonu

yeşil koltuklu salon dekorasyonu

Yeşil Dekorasyon – Yeşilin Çok yoğun olmamasına dikkat etmek gerekir. Tek bir koltukla, bir dresuarla, koltuk yastıklarıyla, sandalye kumaş rengi ile, aksesuarlarla veya duvar renginizle salonunuza dahil edebilirsiniz. Mevcut salonunuza dahil etmek için örneğin koltuklarınıza yeşil yastıklar ekleyebilir, tek duvarınıza da yeşil tonlarında bir duvar kâğıdı yaptırabilir, aksesuar ve yeşil bitkiler konumlandırabilirsiniz.

Yeşil Dekorasyon Yaşam alanınıza yeşil renkli ve huzurlu bir hava katmak istiyorsanız, sezonun yeni trendi olan yeşil dekorasyonu deneyebilirsiniz. İşte yeşil dekorasyona dair her şey… Bu sezon evler, yeşilin rahatlığıyla ve feralığı ile buluşuyor. Sakinleştirici etkisiyle Yeşil Dekorasyon hem mobilyalarda hem aksesuarlarda hem de duvar renginde karşımıza çıkıyor. Sizde eviniz için capcanlı ve farklı bir stil istiyorsanız, yeşilin şıklığını dekorasyonunuza yansıtabilirsiniz.

yeşil dekorasyon örnekleri,

yeşil dekorasyon örnekleri,

Yeni Sezonun Trendi

Yeşil Dekorasyon Uzun ve yorucu bir günün sonunda evinize dönüp ferah bir atmosferle karşılaşmak istiyorsanız, yeşil koltukları tercih edebilirsiniz. Yeşil koltuk takımını; beyaz siyah ve diğer yeşil tonlarından oluşan dekorlar ve aksesuar ürünleriyle kombinleyebilirsiniz Ayrıca odanıza koyacağınız bir kaç ufak bitkiler, doğanın enerjisini evinize taşıyacaktır. Modern stille dekore edilmiş bir evde, sayısız renk seçeneği olan Alligator Boya Renk Kartelasında seçilmiş yeşil tonda duvar rengi uygun bir seçim olabilir. Duvar yüzeylerinde yeşil rengi kullanmak, hem gösterişli hem de lüks bir dekorasyon yaratmanızı sağlayacaktır. Ayrıca ahşap mobilyalar ile kombinlediğiniz yeşil duvar renginiz, misafirleri evinize hayran bırakacaktır. Sizde evinize yeşili yansıtmak istiyorsanız, birçok yöntemle dekorasyonunuzu yenileyebilirsiniz. Hayal ettiğiniz o modern eve kavuşabilirsiniz. Yeşil, yeni sezonun yıldız renklerinden ilk sırada yerini aldı.

yeşil dekorasyon ürünleri

yeşil dekorasyon ürünleri

Yeşil DekorasyonYaşam alanlarında, evlerde ofislerde, iş yerlerinde sık sık göreceğimiz bu renk nasıl kullanılmalıdır, alanlarımıza nasıl dahil edebiliriz, nelere dikkat etmeliyiz, nelerden kaçınmalıyız gelin bir göz atalım. Evrenin en güzel kartelası doğada mevcut. Yeşilin her tonunu doğada gözlemleyeceğimiz onu tamamlayan renklere, turuncu sonbahar yapraklarına, kızıl güneşe, maviye, beyaz güllere bakın ve onları Alligator Boya Renk Kartelası ile evlerinize misafir edin.

YEŞİL DEKOR Profesyonel Dekorasyon ve Tasarım Uzmanı

Başlıca Hizmetlerimiz: Boya Badana, Dekoratif Boya, Efekt Boya, Sedef Boya, Brüt Beton Görünümlü Sıva, Dekoratif Pamuk Duvar Kaplama, Duvar Kağıdı, Alçı Boya , Özel Fonksiyonel Boyalar, Su Yalıtımı, Ses Yalıtımı, İç & Dış Cephe Isı Yalıtımı, Mantolama, Uygulamaları Hizmeti Sunmaktayız. Hızlı, Güvenilir, Profesyonel, İşinin Uzmanıyesildekor.com Hızlı İletişim 0532 574 86 01 İşinizi Şansa Bırakmayın Uzmanına Yaptırın 

Yeşil Dekorasyon 

 

Bir Cevap Yazın