Duvar dekorasyon fikirleri ile Sıkıcı Duvarlara Elveda

Duvar dekorasyon fikirleri ile Sıkıcı Duvarlara Elveda

Duvar dekorasyon fikirleri ile artık sıkıcı duvarlara elveda diyebilirsiniz. Yaşam alanınızın boş ve sıkıcı duvarlarını birkaç basit ama akıllı çözümlerle modern eğlenceli, şık ve zarif bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Duvar dekorasyon fikirleri, sıradan ve sıkıcı yaşam alanlarını süper harika mekanlara dönüştürüyor. Üstelik hem düşük bir maliyete hem de oldukça pratik bir şekilde duvar dekorasyonu yapmanız mümkün. Koltuklarınızı yerleştirdiğiniz ya da konsolun üzerindeki duvarı, birkaç güzel fikir ile zenginleştirebilirsiniz. Boş duvarların sıkıcı ve demode etkisinden kurtulmak son derece basit. Yapmanız gereken ilk şey öncelikle hangi fikri uygulamaya koyacağınız ve harekete geçmek… Duvar dekorasyon fikirleri ile boş ve sıkıcı duvarlara elveda demenin bir çok yolu var. Pratik raflar, çerçeveler, aynalar, stencil’ler, sticker’lar… Günümüzde tüm bu işlemleri yapmak için zengin alternatifler bulunuyor. İşte size sıkıcı duvarlara güle güle elveda demenin birkaç yolu…

1. Duvar dekorasyon fikirleri: Raflar

dekorasyon fikirleri

dekorasyon fikirleri

Koltuklarınızın olduğu duvar bomboş ve sıkıcı mı? İki pratik raf ile harika bir duvara sahip olabilirsiniz. Raflara yerleştireceğiniz özel aksesuarlar ya da koleksiyonunuz ile evinize harika bir atmosfer katabilirsiniz.

2. Duvar dekorasyon fikirleri: Çerçeveler

Evinizin duvarlarına sıcak ve zarif bir etki için çerçevelerden yararlanabilirsiniz. Boş duvarlar için kullanacağınız çerçeveleri özel ve farklı tasarımlarla bir araya getirmeniz de mümkün olacatır. Ayrıca evinizin duvarında kalabalık bir görüntü olmasını istemiyorsanız, boş çerçeveler kullanarak zarif ve şık harika bir alan yaratabilirsiniz. Boş çerçeveleri çok farklı şekillerle kurgulayarak sıra dışı bambaşka bir duvar dekorasyonu elde edebilirsiniz.

Duvar dekorasyon 2

Duvar dekorasyon 2

3. Duvar dekorasyon fikirleri : Sticker’lar, stencil’ler…

Duvarlarınızda keyifli ve eğlenceli bir etki yaratmak istiyorsanız sticker ya da stencil’leri da kullanabilirsiniz. Kendinden yapışkanlı seçeneklerle oldukça pratik ve kolay uygulayabileceğiniz ürünlerle evlnizin duvarlarını bir kompozisyon kurgulayabilirsiniz. Evinizin dekorasyonuna uygun renklerde seçeceğiniz sticker’lar, boş ve sıkıcı duvarlardan sizi kurtaracaktır.

Duvar dekorasyon fikirleri 3

Duvar dekorasyon fikirleri 3

4. Duvar dekorasyon fikirleri : Aynalar

Boş ve Sıkıcı duvarlardan kurtulmanın en zarif yollarından bir tanesi de aynalardır. Duvarlara dekore yapılan aynalar hem çarpıcı bir etki yaratır hem de zarif bir görüntü elde etmenizi sağlar. Aynalar mekanın olduğundan daha geniş görünmesini sağlar, ve aynalar duvarlarınızı süslerken hem çok daha fazla aydınlık görünmesine katkıda bulunur.

duvar dekorasyonu 4

duvar dekorasyonu 4

5. Duvar dekorasyon fikirleri: Aksesuarlar

Duvar dekorunda daha çok cesur olmak isteyenler, farklı aksesuarlarla evlerinin duvarlarını çarpıcı bir hale getirebilir. Örner vermek gerekirse tabaklar, objeler, figürler… Pek çok objeyi bir arada kullanarak duvarlarda harikalar yapabilirsiniz.

Duvar dekorasyon fikirleri 3

Duvar dekorasyon fikirleri 3

 

YEŞİL DEKOR Profesyonel Dekorasyon ve Tasarım Uzmanı

Başlıca Hizmetlerimiz: Boya Badana, Dekoratif Boya, Efekt Boya, Sedef Boya, Brüt Beton Görünümlü Sıva, Dekoratif Pamuk Duvar Kaplama, Duvar Kağıdı, Alçı Boya , Özel Fonksiyonel Boyalar, Su Yalıtımı, Ses Yalıtımı, İç & Dış Cephe Isı Yalıtımı, Mantolama, Uygulamaları Hizmeti Sunmaktayız. Hızlı, Güvenilir, Profesyonel, İşinin Uzmanıyesildekor.com Hızlı İletişim 0532 574 86 01 İşinizi Şansa Bırakmayın Uzmanına Yaptırın

 

 

Bir Cevap Yazın