Dekoratif Boya ile Zevkinize Hitap Edecek Sanat ile İçi içe Duvarlar

Dekoratif Boya ile Zevkinize Hitap Edecek Sanat ile İçi içe Duvarlar

Dekoratif Boya ile yapacağınız basit dokunuşlarla ev ortamınızda şık görünümlere yer açabilirsiniz. Dekoratif boyalar istenilen her mekana her alana uygulanabilen, uygulandığı duvar yüzeyinde mekanlara dizayn ve dekor anlamında değer katan boya çalışmalarına dekoratif boya denilir. Dekoratif boyanın birçok farklı çeşidi vardır. Uygulaması tamamı ile uygulamacının hayal gücüne bağlıdır. Dekoratif boyanın kullanıldığı mekanlarda zarafet ve şıklık anlamında müthiş katkı sağlamaktadır. Uygulandığı mekanı özel kılması uzun ömürlü, silinebilir ve yıkanabilir olması onu diye boya uygulamalarından ayıran en önemli özelliktir.

Evinizi Güzelleştirecek İç ve Dış Cephe Uygulamaları

Dekor boya uygulaması maliyet açısından diğer boyalarla kıyaslandığında aslında daha ekonomiktir. Nedenine gelince, Dekor uygulamaları 15-20 yıl sağlıklı bir şekilde kullanılmaktadır. Diğer boyalar en fazla 5-6 yıl kullanılabilmektedir. Dolayısıyla bu özel boyalar ortalama 4 kat bir avantaj sağlamaktadır. Dekor Boya uygulamalarının mermer görünümlü olması, sanki mekanlarda bir sanatsal işleme kullanılmış havası vermektedir. Dünyanın bir çok yerinde yaygın olarak kullanılan dekoratif boyalar, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin bir çok yerinde de yaygınlaşmaktadır.

Dekoratif Boyalar ile doğanın keyifli detaylarını duvarlarınıza taşıyın.

Dekoratif Boya Evinde renkli ve yaratıcı bir dünya yaratmak isteyenlerin tercihi Dekoratif boyalar. Mekanlarınızın atmosferini tek dokunuşu ile değiştirecek, sınırsız renk seçenekleri ile Dekoratif boyalardan gözlerinizi alamayacaksınız.Yeşil Dekor iç cephede bir çok markanın renk kartelası ile sizlere rengarenk bir dünyanın kapılarını aralıyor. Boya sektöründe teknolojik gelişmişliğin ortaya çıkardığı yeni özel dekoratif boyalar ile boyanmış duvarlar, evinize modern ve karakteristik bir doku katmanın en harika ve kolay yolu. Dekor Boyanın metaik dokunuşları ile mekanlarınızda son trend endüstriyel tarzı yakalayın. Yeşil Dekor sektörde yeni gelişen bu çalışmaları çeşitli çözüm ortakları ile sektörde etkin hizmet sunmaya devam etmektedir. Hayallerinizi inşa ediyoruz Yeşil Dekor dekorasyon ve tasarım uzmanı.

 

Yeşil Dekor ile Mutlu ve Huzurlu Evler

Dekoratif  Yapılar özüne dönüyor! Yeşil Dekor ile brüt betonun eşsiz dokusunu yaşam alanlarınıza taşıyın. Sizde evinizde ya da ofisinizde yapacağınız basit dokunuşlarla ev ortamınızda şık görünümlere yer açabilirsiniz. Huzurlu ve mutlu bir eve yada ofise kavuşmanı en kısa yolu. Modern Şık Trend ve Güzel Duvarlara sahip olmaktan geçiyor. Bunun farkında ve bilincinde bir Dekor Firması olarak. Size Huzur ve Mutluluk veren Evleri ve Ofisleri Renklendirmek amacı ile tüm gayemizle çalışıyoruz. Yeşil Dekor olarak O Huzurlu ve Mutlu Eviniz için yalnızca bir telefon kadar uzağınızdayız. 0532 574 86 01

Cevap bırakın

error: Content is protected !!