Beton Görünümlü Dekoratif Sıva İle Duvarlarınızı Sanata Dönüştürün

Beton Görünümlü Dekoratif Sıva İle Duvarlarınızı Sanata Dönüştürün

Beton görünümlü dekoratif sıva ile hayal gücünüzün sınırlarını zorlayın. Birçok farklı desen ve efekt çeşitleri ile duvarlarınızı sanata dönüştürün. Sizde evinizde ya da iş yerinizde sıradan sade duvarlardan sıkıldıysanız dekoratif boyalar ile evinizi daha modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Beton görünümlü  sıva uygulandığı yüzeyi bambaşka bir görünüme dönüştürür. Uygulamacının hayal gücüne bağlı olarak onlarca hatta yüzlerce farklı desen duvarlara uygulana bilinir.

 

Brüt Beton Görünümlü Sıva Fiyat ve Uygulama Desteği İçin 0532 574 86 01

 

Beton görünümlü dekoratif sıva Boya sektörünün gelişmesi ile birlikte artık düz boyaların yanı sıra birçok dekoratif ve fonksiyonel ürünlerde sektörde kullanıcılar tarafından ilgi görmeye başlandı. Özellikle son yıllarda sedef boyalar çok hızlı bir şekilde ev dekorasyonunda kullanılmaya ve hızla trend uygulamalar arasında yerini almayı başardı.  Beton  dekoratif sıva Ülkemizde fazla bilinmese de gelecek dönemlerde trend uygulamalar arasına yer alacağı gözlemleniyor. Nedeni uygulandığı mekanın atmosferini tamamıyla değiştirmesi. Ayrıca desen çeşidinin ustanın hayal gücüne bağlı olarak belirli bir sınırlama koymaması da bu ürünün artı bir özelliği.

 

Beton Efekti Duvar Boyama

Beton görünümlü dekoratif sıva İtalyan sıva uygulandıktan sonra dilerseniz farklı renk tonlarında boyayabilirsiniz. Ayrıca efekt boyaları ile yüzeyi dekore de edebilirsiniz. Yapılması gerekilenler dekoratif sıva duvar yüzeyine uygulandıktan ve istenilen doku elde edildikten sonra yüzey farklı bir boya ile boyanabilir. Burada önemli olan Beton  dekoratif sıva uygulamasının tam kuruması beklenmelidir. Bu süre marka ve ürün çeşidine göre değişkenlik gösterebilir. İdeal olan kullanılan ürünün markasının belirlediği kuruma süresi baz alınarak beklenmelidir. Ayrıca üretici firmadan da destek alınmalıdır.

 

yesildekor.com

Boya Badana & Dekorasyon Hizmeti

Boya Badana – Sedef Boya  – Dekoratif Boyaİtalyan Boya – Pamuk Sıva – Beton Sıva – Dekoratif Sıva – Cam Sıva  – Canlı Sıva – Fonksiyonel Boya – Duvar Kağıdı – Ses Yalıtımı – Yangın Yalıtımı – Su Yalıtımı – İç Dış Mantolama – Çatı – Elektrik – Tesisat – Parke Uygulama Hizmeti Vermekteyiz.  0532 574 86 01

 

Yeşil Dekor Profesyonel Boya Badana Uygulama Hizmeti

Satış ve Uygulama Desteği İçin>> dekorboyam.com

0532 574 86 01>> yesildekor.com

Beton görünümlü dekoratif sıva

Ezber Bozan, Kesinlikle Okuması Gereken En İyi Yazılar Ve Yazarları

  1. Boya Badana Ustası Profesyonel Dekorasyon Hizmeti
  2. Bodrum Katlarda En Çok Tercih Edilen Renkler
  3. Boş Duvar Dekorasyonu Nasıl Yapılır
  4. Gri Duvar Kağıdı Dekorasyonu Nasıl Yapılır
  5. Yeşil Dekorasyon Yeni Yılın Trend Rengi
  6. Beton Görünümlü Boya Nasıl Yapılır
  7. Bebek Odası Duvar Boyası Nasıl Olmalı?

cevap yok

Cevap bırakın

error: Content is protected !!