Filli Boya – Türkiye’nin En Sevilen Boya Markası

Filli Boya – Türkiye’nin En Sevilen Boya Markası

Filli Boya Türkiye’nin en prestijli ve en çok sevilen boya markalarından biridir. Firma yüksek kaliteli ürünleri ve yenilikçi kimliği ile ön plana çıkmaktadır. Sektörün öncü markalarından biri olan Filli Boyanın birçok başarılı projenin altında imzası vardır. Geniş ürün yelpazesi ve sayısız renk seçeneği ile marka kullanıcılarına bambaşka bir hizmet kalitesi sunmaktadır. Lider marka müşterilerine kalıcı ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. Filli Boya ile Çağdaş ve özgür bir stil yaratmak mümkün. Dekorasyonunuza renk, şıklık ve keyif katmanın en iyi yolunu merak ediyorsanız, sizi Filli Boyaya bekliyoruz. Filli Boya ile boyanmış şık ve zarif görünümlü duvarlarınız ile evinize hak ettiği özeni gösterin. Mekanlarınızın atmosferini tek dokunuşu ile değiştirecek, sınırsız renk seçenekleri ile Filli Boya renk kartelasından gözlerinizi alamayacaksınız.

Markanın Hikayesi

İlk Başlama tarihi 1988 yılında kurulur Betek Boya Kimya ve Sanayi A.Ş. olarak sektöre giriş yaptığı ilk yıllarda daha çok inşaat malzemeleri pazarının ihtiyaç duyduğu beton katkıları, hazır harçlar ve su izolasyon malzemeleri alanlarında yüksek kaliteli ürünler geliştirmiştir. Betek Group Betek Boya Kimya ve Sanayi A.Ş,1993 yılına gelindiğinde inşaat boyaları alanına, Avrupa’nın en büyük boya markalarından biri olan Caparol ile teknolojik işbirliği yaparak adım atmıştır. İki dev şirketin işbirliği yapması, hem Betek Group hem de Türk Boya Sektörü açısından bir dönüm noktası olmuştur. Betek Filli Boya markası ile Avrupa’nın boya konusundaki teknolojik zenginliğini Türk tüketicisi ile buluşturmuştur. Kaliteli üretim yapan, öncü ve yenilikçi marka olmayı başaran Filli Boya. Çok kısa bir süre de ve sanayide örnek gösterilen biçimde boya sektörünün en güçlü firması olmuş, 2001 itibariyle boya sektöründe pazar liderliğine yükselmiştir.

İnşaat Boyaları İç Cephe Ürünleri

Filli Boya İç Cephe Düz Boyalar

 1. Alpina Tek
 2. AlpinaSilan
 3. AlpinaSilan-W
 4. Alpina Max
 5. Alpina Max – W
 6. Exxen İpek
 7. Exxen Mat
 8. Alpina Plastix
 9. Alpina Plus
 10. İXİR
 11. Indeko-W
 12. Indeko-Home
 13. Panel Kapı Boyası
 14. ARS – Alpina Renklendirme Sistemi
İç Cephe Dekoratif Boyalar
 1. Alpina Style İnci Doku
 2. Alpina Style İnci Doku Yarı Örtücü
 3. Alpina Style Dalgalı Doku
 4. Alpina Style Kumlu Metalik Doku
 5. Alpina Style Varak
 Filli Boya İç Cephe Macun ve Astarları
 1. Alpina Dönüşüm Astarı
 2. Alpina Pigmentli Astar
 3. Silikonlu 1/7 Konsantre Astar
 4. Plastik 1/7 Konsantre Astar
 5. Saten Alçı Astarı
 6. Şeffaf Astar
 7. İç Cephe Macunu
 8. Brüt Beton Astarı
 9. Alpina Macun
 10. Indeko-Astar

Tavan Boyaları

 1. Betakril Tavan
 2. Plastik Tavan

AlpinaLife Boyaları

 1. AlpinaLife
 2. AlpinaLife Kids
 3. AlpinaLife Clean
 4. AlpinaLife Shield
Sentetik Ürünler
 1. Caparol TriMaXX® Lüks Parlak Sentetik Boya
 2. Caparol TriMaXX® İpeksi Mat® Sentetik Boya
 3. Caparol TriMaXX® Mat Sentetik Boya
 4. Filli Boya Yağlı Boya – Parlak
 5. Caparol Kapatan

Filli Boya Bayileri

Firmanın satış noktalarına ve bayilerine bu linkten ulaşabilirsiniz ayrıca müşteri hizmetlerinide arayabilirsiniz. En Yakın Filli Boya Bayisi  444 1 222  telefon numarasından, veya [email protected] adresinden de ulaşabilirsiniz.

 

Yeşil Dekor Profesyonel Dekorasyon ve Tasarım Uzmanı. Hizmetlerimiz: Boya Badana, Efekt Boya, Dekoratif Boya, İtalyan Boya, Brüt Beton Görünümlü Sıva, Su Yalıtımı, Sedef Boya, Ses Yalıtımı, Uygulama Hizmeti. Hızlı İletişim 0532 574 86 01 İşinizi Şansa Bırakmayın Uzmanına Yaptırın www.yesildekor.com

 Filli Boya

Filli Boya

Bir Cevap Yazın