Mecidiyeköy Boya Badana Ustası Ekibi

Mecidiyeköy Boya Badana Ustası 

Mecidiyeköy boya badana ustası ekibi olarak yaklaşık 20 yıldır ilçemizde müşterilerimze dekorasyon tadilat ve tamirat hizmeti sunmaktayız. Mecidiyeköy boyacı ustası kandine has bambaşka bir hizmet amlayışı ile siz değerli müşterilerimize yüksek kaliteti hizmetler sunmaktayız.

Yeşil Dekor olarak çözüm odaklı rakiplerinden çok farklı bir boya badana deneyimi sunuyoruz. Evinizi yada ofisinizi boyatmayı düşünüyorsanız Yeşil Dekor olarak profesyonel uzman boyacı ekibimizle biz her zaman hizmetinizdeyiz. Siz hayal edin, Biz gerçeye dönüştürelim O hayalini kurduğunuz ev size bir telefon kadar yakın. Yeşil Dekor hızlı iletişim 0532 574 86 01

Bambaşka Bir Hizmet Anlayışı

Mecidiyeköy boya badana ustası uzman ekibi olarak Türkiye’nin en iyi boya markalarını tercih ediyoruz. Yeşil Dekor olarak kullandığımız ve tavsiye ettiğimiz bazı markalar. Türkiye’nin en iyileri

  1. Alligator Boya
  2. Filli Boya
  3. Dyo Boya
  4. Polisan Boya
  5. Jotun Boya
  6. Bi Boya

Mecidiyeköy boya badana ustası olarak evinizi boyarken en iyi boya markalarını kullanıyoruz ve tavsiye ediyoruz.

Yeşil Dekor Nasıl Çalışıyor?

  1. Ev veya ofisiniz için almak istediğiniz hizmetlerin listesini hazırlayınız.
  2. Listelediğiniz ihtiyaçları internet sitemiz ve iletişim bilgilerimiz üzerinden bize bildiriniz. Bu sayede ücretsiz profesyonel keşif hizmetimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.
  3. Adresinizde uzman ustalarımız tarafından yapılan inceleme neticesinde size en uygun teklifi alabilirsiniz.
  4. Anlaşma neticesinde ev veya işyerinizdeki hizmeti garantili ve temiz bir şekilde söz verdiğimiz sürede teslim alabilirsiniz.
Standart Bir Uygulama

Mecidiyeköy boya badana  olarak dolu evlerde işe eşyaları toplamakla başlıyoruz. Mekandaki tüm eşyaları ve duvardaki aksesuarları dikkatli bir şekilde orta bölümlere toplayıp üzerlerini kaplıyoruz. Bunun için ince naylon branda kullanıyoruz. Aynı şekilde yerleri de Kalın mavi naylon branda ile kapatıp uçlarını maskeleme bandı ile bantlıyoruz.

Mecidiyeköy boyaci olarak her şeyi koruma altına aldıktan sonra tavan ve duvardaki kabarık ve çatlak yerleri ıspatula ile kazıyoruz. Kazıma işlemi bittikten sonra tüm yüzeyin tozunu alıp tamir yerlerine uygun alçıyı çekiyoruz. Mecidiyeköy ev boyama Alçı uygulaması 2-3 kata tamanlanıyor ve kuruması için ara veriyoruz.

Sonra işe zımpara yapıp tekrar tozu aldıktan sonra astar uyguluyoruz. İhtiyaç halinde tüm yüzeye dönüşüm astarı da uyguluyoruz. Ve son olarak önce tavanları sonra ise duvarları 2 kat boyuyoruz. İhtiyaç halinde yüzeye 3- kat boyada uyguluyoruz ve söz verdiğimiz gibi işimizi tertemiz bir şekilde teslim ediyoruz.

 

Yeşil Dekor Profesyonel Dekorasyon ve Tasarım Uzmanı.  Mecidiyeköy Badana Ustası Hizmetlerimiz: Boya Badana, Efekt Boya, Dekoratif Boya, İtalyan Boya, Brüt Beton Görünümlü Sıva, Su Yalıtımı, Sedef Boya, Ses Yalıtımı, Uygulama Hizmeti. Hızlı İletişim 0532 574 86 01  İşinizi Şansa Bırakmayın Uzmanına Yaptırın www.yesildekor.com

 

Türkiye’nin En Farklı Ve Ezber Bozan, Kesinlikle Okuması Gereken En İyi Yazılar Ve Yazarları

Duvarın Boyası Kalkmışsa Ne Yapmalıyız, Duvar Boya Rötuş Nasıl Yapılır

En iyi Tavan Boyası, En iyi Tavan Boyası Markaları

Alligator Boya Türkiye’nin Bir Numaralı Boya Markası

Plastik Saksı Nasıl Boyanır, Plastik Saksı Boyama Teknikleri

Kapı Temizliği Nasıl Yapılır, Hangi Kapı Nasıl Temizlenir?

Panel Kapı Nasıl Boyanır, En İyi Panel Kapı Boyası

www.uzmanlaryapi.com

Makalelerimizi de okuyabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın