Kadıköy Boyacı Ustası Boya Badana Hizmeti

Kadıköy Boyacı Ustası – Boya Badana Hizmeti

Kadıköy boyacı ustası – ekibi olarak Kadıköy de badana boya ustası arayanların ilk tercihi olmaya devam ediyor. Firmamız Yeşil Dekor sektöründe, ev, ofis iş yeri ve her türlü mekanı, büyüklüğüne bakılmaksızın en kısa sürede ve en hızlı boyasını yapabilen tek firmadır. Yeşil Dekor yapmış olduğu profesyonel hizmetlerimizden dolayı binlerce referansa sahibiz.

Firmamız Yeşil Dekor olarak Kadıköy boya badana işleri konusunda sektörde lider konumdadır. İşinin ehli uzman profesyonel ve tecrübeli ekibi ile gün geçtikçe müşteri portföyünü sürekli arttırmaktadır. Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan hizmet anlayışı ile firmamız bambaşka ve ayrıcalıklı hizmet sunmaktadır. Kadıköy boyacı ustası ekibi olarak yaptığımız her faaliyeti en ince detayına kadar kontrol etmeden. Müşterilerinin onayını almadan işleri bitmiş olarak kabul etmiyoruz ve iş teslimini yapmıyoruz.

Kadıköy boyacı ustası İşe Nasıl Başlıyoruz.

Web sitemizden ya da telefonla veya Whatsapp üzerinden bize ulaştığınızda sizden randevu alarak, en kısa sürede işin yapılacağı mekana geliyoruz. Mekanda ücretsiz keşif yaparak, müşterimizle istenen hizmetin listesini hazırlıyor ve planlamasını yapıyoruz. Daha sonra ise dekorasyon uzmanlarımız fikir ve önerilerini sunarak, müşterimizin işin yapımı hakkında son kararını verilmesini bekliyoruz. Bi sonraki aşamada ise uygulamada kullanılacak boya markası ve ürünlerini belirliyoruz. Müşterimizle birlikte mevcut kartelamızdan ve renk pınarından boya ve badananın rengini belirliyoruz.

Hizmet, Marka, Ürün, belirledikten sonra İşe başlanacak günü de kararlaştırdıktan sonra yapılacak için fiyatını hesaplayarak müşterimize bir fiyat teklifi sunuyoruz ve onayını bekliyoruz. Kadıköy boyacı ustası ekibi olarak boya ve diğer malzemelerin alım konusunda da müşterimize yardımcı oluyoruz. Yeşil Dekor olarak sürekli alışveriş yaptığımız Nalbur ve Yapı Marketlerden boya ve malzemelerin daha ucuza alınmasını da sağlıyoruz. Müşterimiz dilerse malzeme alımına beraber de gidiyoruz.

Boya Badana Fiyatlarımız

Kadıköy boyacı ustası ekibi ve Yeşil DekorFirması olarak boya badana işlerinde metrekare üzerinden fiyat belirliyoruz. Ayrıca fiyatlarımız malzemeli veya malzemesiz olarak iki farklı fiyat teklifi olarak sunuyoruz. Yeşil Dekor dekorasyon firması olarak her şey dahil hizmetimizi daha çok önermekteyiz. Müşterilerimiz işlerini malzemeli verdiklerinde herşeye biz koşturuyoruz bu şekilde müşterimizide yormamış oluyoruz. Hizlı, Güvenilir, Profesyonel, Yeşil Dekor Dekorasyon ve Tasarım Uzmanı.

YEŞİL DEKOR Profesyonel Dekorasyon ve Tasarım Uzmanı

Başlıca Hizmetlerimiz: Boya Badana, Dekoratif Boya, Efekt Boya, Sedef Boya, Brüt Beton Görünümlü Sıva, Dekoratif Pamuk Duvar Kaplama, Duvar Kağıdı, Alçı Boya , Özel Fonksiyonel Boyalar, Su Yalıtımı, Ses Yalıtımı, İç & Dış Cephe Isı Yalıtımı, Mantolama, Uygulamaları Hizmeti Sunmaktayız. Hızlı, Güvenilir, Profesyonel, İşinin Uzmanıyesildekor.com Hızlı İletişim 0532 574 86 01 İşinizi Şansa Bırakmayın Uzmanına Yaptırın

Kadıköy boyacı ustası

Bir Cevap Yazın