Halkalı Boyacı Ekibi Badana Boya Hizmeti

Halkalı Boyacı Ekibi Badana Boya Hizmeti

Halkalı boyacı ekibi badana boya uygulama hizmeti. Yeşil dekor boya badana ve dekorasyon hizmeti olarak Halkalı’da yıllardan beri Müşterilerimize tadilat tamirat ve uygulama hizmeti veriyoruz. Sadece Halkalı da değil tüm İstanbul genelinde ve çevre illerde de hizmetimiz vardır. Yılların bilgi birikimi ve tecrübesi ile Müşterilerimize ayrıcalıklı profesyonel kaliteli bir boya badana deneyimi sunuyoruz. Karşılaştığımız tavan ve duvar yüzeylerindeki problemlere kalıcı çözümler üreterek Müşterilerimize kaliteli hizmet sunuyoruz.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Halkalı boyacı ekibi boya badana uygulama hizmeti olarak kendimize ve yaptığımız işlere o kadar güveniyoruz ki tüm yaptığımız işlerde iş ve fiyat garantisi veriyoruz. Sizde evinizi boyatmayı düşünüyorsanız bize sormadan karar vermeyin. Evinizi en ideal fiyat garantisi ile boyatmak için hemen bize ulaşın. Hızlı iletişim hattımız 0532 574 86 01 Boyama işinizi işinin uzmanı profesyonel boyacı ustalarına emanet edin. Evinizi en uygun fiyata en kısa sürede boyayalım ve tertemiz bir şekilde size teslim edelim.

 

Badana Fiyatları Nasıl Hesaplanır

  1. Boyanacak evin büyüklüğüne göre
  2. Müşterinin boya markası tercihine göre
  3. Evin hasarlı olup olmaması
  4. Evin duvarlarının çok kirli ve ya çok temiz olması
  5. Evin eşyalı olması ve ya boş olması
  6. Sadece boya uygulaması yapılması
  7. Tadilat boya uygulaması yapılması
  8. Alçı boya uygulaması yapılması
  9. Özel dekoratif boya uygulaması

Bu başlıklar Gibi birçok başlık vardır boya badana fiyatını etkileyen. Halkalı boyacı ekibi olarak bizim için önemli olan sizin isteklerinizi en uygun fiyatlara en kaliteli şekilde yapabilmektir. Bizden badana boya uygulama hizmeti almak için hemen bize ulaşabilir ve kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 0532 574 86 01

 

Nasıl Çalışıyoruz?

Halkalı boyacı ekibi olarak Müşterimiz bize ulaştıktan sonra Müşterimize ön bilgilendirme veriyoruz. Daha sonra Müşterimizle keşif için bir randevu oluşturuyoruz. Tüm Keşif işlemlerimiz ücretsizdir. Sonra kararlaştırdığımız gün ve saatte keşif için ekip arkadaşlarımız Müşterimizi ziyaret ediyor. Keşif uygulamasının amacı yapılacak işlemleri ve boyanacak yüzeyi inceleyip Müşterimizi doğru bilgilendirmek ve yüzeye uygun malzeme kullanmak.

Keşif yaptıktan sonra Müşterimizin nasıl bir uygulama istediğini öğrenmek için bazı sorular sorarız ve notlar alırız. Sonra Müşterimizin istekleri doğrultusunda bir fiyat teklifi hazırlayıp Müşterimize sunarız. Müşterimiz fiyat teklifimizi olumlu karşıladığında uygulama için bir gün belirleriz. Ve uygulama için randevu günümüz geldiğinde Halkalı boyacı ekibi olarak işimize başlayıp Müşterimize verdiğimiz bitiş tarihine kadar boya uygulamasını tamamlayıp tertemiz bir şekilde Müşterimize evini teslim ediyoruz. Merak ettiğiniz tüm sorularınızı bize sorabilirsiniz. 0532 574 86 01

 

Cevap bırakın

error: Content is protected !!