Halkalı Boyacı Ustası Boya Badana Hizmeti

Halkalı Boyacı Ustası Boya Badana Hizmeti

Halkalı Boyacı Ustası olarak uzun yıllardır bu semte boya badana başta olmak üzere bir çok iç ve dış dekorasyon, tasarım ve tadilat tamirat hizmeti veriyoruz. Halkalı boyacı ustası ekibi olarak müşterilerimize daima en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Yaptığımız tüm işlerde kaliteyi en üst seviyede tutarak tamamlamaya gayret gösteriyoruz. Halkalı Boyacı Ustası olarak Elimizden geldiği kadar müşterilerimize yardımcı olmak için en ekonomik fiyatları sunmaya çalışıyoruz. Boya badana işlerimizi yaparken müşterilerimizin mağdur olmamaları için ekstra çaba gösteriyoruz işlerimizi söz verdiğimiz gibi gününde ve zamanında tamamlıyor ve teslim ediyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimize Halkalı Boyacı Ustası olarak Bam Başka bir hizmet vaat ediyoruz.

 

Evinize modern ve karakteristik bir doku katmanın en harika yolu!

Halkalı Boyacı Ustası Türkiye’de dekorasyona dair yaratıcı çözümler arayanlara farklı bir bakış açısı getirerek “Dekoratif Fikirler” yaratıyor. Yeşil Dekor diğer boya badana ustaları gibi sadece düz boya badana işleri yapmıyor. Yeşil Dekor olarak biz iç ve dış tüm dekorasyon ve tasarım Efekt Boya, İtalyan Boya, Fonksiyonel Boya, Dekoratif Sıva, ve daha bir çok farklı hizmet de müşterilerimize sunuyoruz. Sizde Yeşil Dekor ile dekorasyonun sınırlarını zorlamak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz o ev size sadece bir telefon kadar yakın, Yeşil Dekor hızlı iletişim 0532 574 86 01 Halkalı Boyacı Ustası güvenin adresi. Yeşil Dekor olarak sıra dışı bir hizmet anlayışı ile çalışıyoruz.

 

Farklı Bir Hizmet Anlayışı

Halkalı boyacı ustası nasıl çalışıyor ?

 Halkalı Boyacı Ustası olarak  Müşterilerimiz bize ulaştıkları zaman onlara ücretsiz bir keşif ekibi yolluyoruz. Ücretsiz keşif ekibimiz müşterimizin vermiş olduğu konuma ulaştığı zaman müşterimizden hangi hizmetleri almak istediğini soruyor. Örnek vermek gerekirse

  1. Tadilat Boya mı?
  2. Boya Üsttü Boya mı?
  3. Dekoratif Boya mı?
  4. Dekoratif Sıva mı?
  5. İtalyan Boya mı?
  6. Sedef Boya mı?
  7. Evin Hangi Bölümleri Boyanacak?

Gibi sorular yönelterek müşterinin hangi hizmeti almak istediğini tesbit ediyor. Daha sonra bir fiyat teklifi sunuyor müşterimiz eğer bu fiyat teklifini kabul ederse bir sonraki aşamaya geçiliyor. Bu aşamada ise işin yapılacağı gün ve zaman belirleniyor. Halkalı boyacı ustası işi ne kadar sürede tamamlayacağını işe daha başlamadan müşterilerine belirtiyor. Sonra programlı bir şekilde uygulamaya başlanılıyor.

 

Standart Bir Boya Badana Uygulaması

Halkalı boyacı ustası işe başladığı zaman dolu mekanlarda tüm eşyaları dikkatli ve düzenli bir şekilde orta bölümlere topluyor. Daha sonra tüm eşyaların üstlerini ince naylon branda ile kapatıyor ve aynı şekilde yerleri de kalın mavi branda ile kaplıyor ve uçlarını maskeleme bandı ile bantlıyoruz. Her şeyi koruma altına aldıktan sonra ilk olarak kabaran yerleri kazıyıp macun yapıyoruz . Kuruduktan sonra zımpara ve astar boya uyguluyoruz. Son olarak iki kat boya uyguluyoruz ve yerlerdeki naylon brandaları toplayıp eşyaları eski yerlerine çekiyoruz. İşimizi söz verdiğimiz gibi Kaliteli Ve Tertemiz bir şekilde teslim ediyoruz.

 

Yeşil Dekor Profesyonel Dekorasyon ve Tasarım Uzmanı. Hizmetlerimiz: Boya Badana, Efekt Boya, Dekoratif Boya, İtalyan Boya, Brüt Beton Görünümlü Sıva, Su Yalıtımı, Sedef Boya, Ses Yalıtımı, Uygulama Hizmeti. Hızlı İletişim 0532 574 86 01 İşinizi Şansa Bırakmayın Uzmanına Yaptırın www.yesildekor.com 

   

Bir Cevap Yazın