Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ev Boya Ustası – Profesyonel Boya Badana Hizmeti

Ev Boya Ustası – Profesyonel Boya Badana Hizmeti

Ev boya ustası – ekibi olarak başta badana boya işleri olmak üzere dekorasyon sektörün de birçok farklı ve ayrıcalıklı hizmetler sunuyoruz. Yeşil Dekor müşterilerine geçici çözümler üretmek için değil, tam tersine çözüm odaklı çalışarak kalıcı ve kesin çözümler üretmek için kuruldu. Yeşil Dekor olarak daima misyonumuz kalıcı çözümler üreterek ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerine en iyi hizmetleri en kusursuz şekilde sunmaktır. 18 yıl önce çıktığımız bu renkli yolculukta bizi yalnız bırakmayan herkese sonsuz minnettarız. Ev boya ustası ekibi olarak aynı kalitede çok daha uygun bir fiyat bulursanız %10 indirimi garanti ediyoruz daima güvene dayalı çalışıyoruz. Yeşil Dekor dekorasyon ve tasarım hizmetleri şeffaf ve güvenilir hizmetler sunuyoruz.

Evinizi ya da ofisinizi boyatmayı veya dekore etmeyi düşünüyorsanız bizden teklif almadan karar vermeyin. Tamamıyla ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanmak için bizi arayabilirsiniz. 0532 574 86 01 Ayrıca uygulamalar ve ürünler hakkında bilgi almak içinde bize ulaşabilirsiniz. yesildekor.com web sitemizden de yorum yaparak veya mail yollayarak bize dekorasyonla ilgili tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Dekorasyonla ilgili Bilgileri herkese ulaştırmak için çeşitli konularda makaleler yayınlıyoruz bu yazılarımıza yorum yaparak araştırmamızı istediğiniz konuları bize yazabilirsiniz. Ve bizi takip ederek en son dekorasyon trendlerinden haberdar olabilirsiniz. Peki Ev boya ustası ekibi olarak nasıl çalışıyoruz.

Ev Boya Ustası – Nasıl Çalışıyor

Öncelikle müşterilerimiz bize ulaştıkları zaman onlara daha kaliteli hizmet sunmak için çeşitli sorular sorarak yaptırmak istedikleri uygulamaları öğrenmek ve çözüm önerilerinde bulunuyoruz. Daha sonra müşterimize ücretsiz bir keşif ekibi yollayarak uygulama yapılacak yüzeyleri yerinde incelenmesini sağlıyoruz. Keşif ekibimiz yaptıkları incelemelerin ardından müşterimize yapılması gereken işlemler ve kullanılması gereken ürünler hakkında bilgi ve önerilerde bulunuyor. Daha sonra müşterimizin tercihine göre sadece işçilik fiyatı veya işçilik + malzeme fiyatı hazırlanıp müşterimize sunuluyor. Bir sonra ki aşama onay ve uygulamanın yapılacağı tarihi belirleniyor. Müşterimiz fiyat teklifimize onay verdikten sonra müşterimizle birlikte uygulama işlemleri için bir tarih belirleniyor.

Ev boya ustası ekibi uygulama tarihinde işlerde kullanacağı gerekli ekipmanları ile işe başlıyor. İşin ne zaman biteceği daha önceden müşteriye bildiriliyor. Özellikle dolu evlerde uygulamaları bölüm bölüm yapıyoruz nedeni müşterimizin boya badana işlemleri esnasında mağdur olmaması için tamamıyla müşterimizin istediği yerden başlanılıyor. Uygulamalar düzenli ve progamlı bir şekilde 3-4 kişilik usta ekibi ile yapılıyor. Boya badana işlemleri şu şekilde ilerliyor Ön hazırlık, Toplama ve Kapama işlemler, Tamir ve yoklama işlemleri, Yüzeyi boyaya hazırlama zımpara ve astar uygulaması, Son kat boya uygulaması, Son kontroller ve rötuşlar, Temizlik ve eşya düzenleme işlemleri, yapılarak iş söz verildiği gibi gününde ve zamanında sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.

 

YEŞİL DEKOR Profesyonel Dekorasyon ve Tasarım Uzmanı

Başlıca Hizmetlerimiz: Boya Badana, Dekoratif Boya, Efekt Boya, Sedef Boya, Brüt Beton Görünümlü Sıva, Dekoratif Pamuk Duvar Kaplama, Duvar Kağıdı, Alçı Boya , Özel Fonksiyonel Boyalar, Su Yalıtımı, Ses Yalıtımı, İç & Dış Cephe Isı Yalıtımı, Mantolama, Uygulamaları Hizmeti Sunmaktayız. Hızlı, Güvenilir, Profesyonel, İşinin Uzmanıyesildekor.com Hızlı İletişim 0532 574 86 01 İşinizi Şansa Bırakmayın Uzmanına Yaptırın

Ev boya ustası

Bir Cevap Yazın