Çekmeköy Boyacı Ustası – Çekmeköy Boya Ustası

Çekmeköy Boyacı Ustası – Badana Boya Hizmetleri

Çekmeköy Boyacı Ustası olarak uzun bir süredir ilçemizde boya badana başta olmak üzere bir çok farklı dekorasyon ve tasarım hizmetini müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilerimize kaliteli işcilik ve uygun fiyat avantajı sunuyoruz Yeşil Dekor olarak kaliteden hiçbir zaman ödün vermiyoruz. Aldığımız tüm işleri hakkı ile yapmak için tüm gayretimiz le çalışıyoruz işimizi severek hakkı ile yapıyoruz. Yeşil Dekor olarak bizi diğerlerinden ayıran en büyük özelliğimiz kaliteden asla vazgeçmiyoruz ve ezberleri bozmak için en iyiyi hedefliyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimizin herhangi bir mağduriyet yaşamaması için düzenli ve programlı bir iş disiplini ile çalışıyoruz. Yeşil Dekor olarak sadece boya badana hizmeti değil bir çok ayrıcalıklı hizmet sunuyoruz müşterilerimize. Yeşil Dekor olarak güvene dayalı bir iş anlayışı ile hizmet sunuyor ve bizi tercih eden müşterilerimizin güvenini kayıp etmemek için tüm gayretimiz ve gücümüz ile çalışıyoruz.

Modern İç Mekan Tasarımlarından İlham Alın

Çekmeköy Boyacı Ustası Sadece tüz  badana değil yaşanılan mekanları güzelleştirmek için dekoratif boya uygulamalarıda yapıyoruz. Yeşil De olarak özel dekor uygulamalarıda yapmaktayız. Siz hayal edin yeşil dekor gerçeye dönüştürsün o hayalini kurduğunuz güzel ev size bi telefon kadar yakın 0532 574 86 01 bizi arayarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Düşle Yap Olsun Hayaliniz Yeşil Dekor ile Gerçek Olsun. Düz ve basit boyalardan sıkıldıysanız Dekoratif, Efekt Boyalar tam size göre evinizin bir duvarını dekore ederek evin tüm ambiyans değiştirebilirsiniz. Çekmeköy Boyacı Ustası size bambaşka dekoratif fikirler sunuyor.

Stantdart Bir Badana Boya Uygulaması Nasıl Yapılır ?

Çekmeköy Boyacı Ustası yaptığı tüm işlerde ilk olarak yerleri kaplamakla başlıyoruz. Bu işlemi kalın mavi branda ile ve maskeleme bandıyla yapıyoruz. Yerlere serdiğimiz brandayın uçlarını maskeleme bandı ile süpürgeliklere bantlıyoruz. Ve sanra çatlamış kabarmış bölgeleri ıspatula ile kazıyıp alçı yapıyoruz. Tamiratlar kuruduktan sonra zımpara yapıp astar boya uyguluyoruz. Son aşama olara iki kat son kat boyası ile boyuyoruz ve mekanı teslim eldiğimiz gibi eski haline getiriyoruz. Çekmeköy Boyacı Ustası olarak söz verdiğimiz gibi işimizi zamanında ve tertemiz bir şekilde teslim ediyoruz.

 

YEŞİL DEKOR Profesyonel Dekorasyon ve Tasarım Uzmanı

Başlıca Hizmetlerimiz: Boya Badana, Dekoratif Boya, Efekt Boya, Sedef Boya, Brüt Beton Görünümlü Sıva, Dekoratif Pamuk Duvar Kaplama, Duvar Kağıdı, Alçı Boya , Özel Fonksiyonel Boyalar, Su Yalıtımı, Ses Yalıtımı, İç & Dış Cephe Isı Yalıtımı, Mantolama, Uygulamaları Hizmeti Sunmaktayız. Hızlı, Güvenilir, Profesyonel, İşinin Uzmanıyesildekor.com Hızlı İletişim 0532 574 86 01 İşinizi Şansa Bırakmayın Uzmanına Yaptırın

Çekmeköy Boyacı Ustası

Bir Cevap Yazın