Boyacı Ustası, Badana Boya ve dekorasyon Hizmeti

Boyacı Ustası, Badana Boya ve dekorasyon Hizmeti

Boyacı ustası boya badana ve dekorasyon hizmeti Yeşil Dekor. İlkbaharın gelmesi ile birlikte geleneksel bahar temizlikleri de başladı. Sizde evinizin temizliğine badana boya yaparak başlamayı düşünüyorsanız bize ulaşın. Yeşil Dekor olarak en uygun ve en ideal boya badana fiyatları ile evinizi boyayalım. Badana yapılmadan ne kadar temizlik yapılsa da tam anlamıyla eviniz temizlenmiş olmaz. Onun için temizliğe ilk olarak evinizi boyatmak la başlamalısınız.

Boyacı Ustası Boya Badana Uygulama Hizmeti 0532 574 86 01

Yeşil dekor olarak evinizi ya da ofisinizi en hızlı şekilde renklendirip kusursuz ve eksiksiz bir biçimde size teslim ediyoruz. Evinizin tavan ve duvarlarında oluşan birçok sorunu kalıcı olarak çözerek daha sağlıklı evlerde yaşamanızı sağlıyoruz. Başlıca küf ve mantar problemlerini özel ürünler kullanarak kökünden yok ediyoruz. Size de sağlıklı evlerde yaşamanın keyfini sürmek kalıyor. Boyacı ustası ekibi olarak bir telefon kadar yakınınızdayız bize ulaşın. 0532 574 86 01

 

Boya Badana Fiyatları İstanbul

Yeşil dekor olarak sadece İstanbul ve yakın çevresine boyama ve dekorasyon hizmeti sunuyoruz. Badana fiyat teklifi verirken birçok kritere bakarak ve en ince ayrıntısına kadar hesaplamalar yaparak müşterilerimize en uygun fiyatı vermeye çalışıyoruz. Fiyat belirlerken müşterimizin isteklerini dinleyerek ve tercih ettiği boya markası üzerinden hesaplama yapıyoruz. Boyacı ustası ekibi olarak müşterilerimize daima en kaliteli boya markalarını öneriyoruz.

 

Boya Badana Renk Uyumu

Yeşil dekor olarak müşterilerimize renk tonu ve uygumu konusunda da yardımcı oluyoruz. O yılın en trend renklerini müşterimizin beğenisine sunuyoruz. Daha önceden deneyimlediğimiz renk uyumlarını paylaşarak müşterimizin doğru kararlar almasını sağlamaya çalışıyoruz. Çalıştığımız tüm müşterilerimize aynı kalitede ve aynı özenle hizmet sunuyoruz. Boya badana ustası dekorasyon hizmeti 0532 574 86 01

 

Boya Badana Uygulaması

Fiyat konusunda anlaştıktan sonra Sizinle belirlediğimiz gün ve saatte işe başlıyoruz. İşe gelmeden tüm malzemeleri tedarik ederek geliyoruz. Özellikle eşyalı ve yaşanılan evlerde boya uygulamasını bölüm bölüm yapmaya özen gösteriyoruz. Boyacı ustası ekibi olarak işin büyüklüğüne göre elaman sayısını belirliyoruz. Badana uygulama işlemlerine ilk olarak uygulama yapacağımız odayı uygulamaya hazırlayarak başlıyoruz.

Tüm eşyalarınızı hışır örtü ile kapatıyoruz ve tüm yerleri zemin örtüsü ile kaplıyoruz. Boyanın bulaşmaması gereken bölümleri maskeleme bandı ile korumaya alıyoruz. Uygulama işlemlerine öncelikle tavan ve duvar yüzeyindeki kabarık ve çatlamış yerleri onararak başlıyoruz. Tamir uygulaması tamamlandıktan sonra zımpara ve astar uygulamasını yapıyoruz. Daha sonra önce tavanlara sonra da duvarlara boya uyguluyoruz. Boyacı ustası ekibi olarak işimizi tamamladıktan sonra koruma amaçlı kapladığımız örtüleri toplayıp evinizi tertemiz bir şekilde size teslim ediyoruz.   

Cevap bırakın

error: Content is protected !!