Ataşehir Boyacı Ustası Boya badana Ekibi

Ataşehir Boyacı Ustası Boya badana Ekibi

Ataşehir boyacı ustası boya badana ekibi uzman boyacılar olarak İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerine badana hizmeti veriyoruz. Başta badana boya uygulamaları olmak üzere birçok dekor anahtar teslimi tadilat ve tamirat hizmetimizde mevcuttur. Hızlı güvenilir kaliteli bir badana deneyimi arayanlar bizi tercih edebilirler. 0532 574 86 01

 

Alanında uzman işinin ehli boyacı usta ekibimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Evinizi, Ofisinizi, veya yazlığınızı boyatmayı düşünüyorsanız ve güvenilir kaliteli iş yapan bir boyaci ekibi arıyorsanız o zaman doğru adrestesiniz. Yeşil Dekor olarak size kaliteli hizmetleri sunmak için sürekli kendimizi geliştiriyor ve yeniliyoruz.

Ataşehir de hizmet götürdüğümüz bazı semtler başlıca sayacak olursak şunlardır. Ferhatpaşa, İçerenköy, Atatürk, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mustafakemal, Yeniçamlıca, Yenisahra, Örnek, ve güzel ilçemiz Ataşehir’in tüm bölgelerine boya badana uygulama hizmeti veriyoruz.

 

Ataşehir Boyacı

Ataşehir boyacı ustası PROFESYONEL badana hizmeti. İşinin uzmanı boya badana ustası ekibimizle sizlere en iyi badana hizmetleri sunmak için buradayız. Boya dekor ve tadilat işlerinizi kaliteli ve titiz bir biçimde en iyi fiyat garantisi ile en uygun fiyatlara yapıyoruz. Hayalini kurduğunuz renklerdeki eve kavuşmak için size bir telefon kadar yakınız. Hızlı iletişim hattımız. 0532 574 86 01

Boyama uygulamalarınızı en kaliteli malzemeler ile en hızlı şekilde uzman ustalarımızla çok kısa bir sürede tamamlayarak size tertemiz bir biçimde teslim ediyoruz. Yeşil dekor olarak boya badana alanında kazanmış olduğumuz yılların tecrübesi ile yağlı boya, Silikonlu boya, Plastik boya, ve tüm İtalyan boya uygulamalarını başarılı bir şekilde tamamlayarak değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Evinizi, İşyerinizi, ve ya mağazanızı tadilat ve boya badana uygulamasını en hızı biçimde yaparak size farklı bir badana deneyimi sunuyoruz. Atasehir boyacı ustası uzman badana ekibi olarak verdiğimiz hizmetlerden bazılarını başlıkları. Yaptığımız işe o kadar güveniyoruz ki iş tamamlamadan sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Hizmeti uyguna hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

  • Boya Badana uygulaması
  • Alçı Sıva
  • Alçıpan, Asma Tavan
  • İç Dış Mantolama
  • Kartonpiyer
  • Parke, Fayans
  • Komple Tadilat Hizmeti

 

Ataşehir  Boya Badana

Yeşil dekor profesyonel badana ekibi olarak en iyi badana hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmak için tüm bilgimizle ve gücümüzle çalışıyoruz. Ataşehir boyacı ustası deneyimli kadromuzla sizlerin hizmetindeyiz. Boya badana yapmanın ne kadar ciddi bir iş olduğunuz farkındayız. Hiçbir müşterimizin mağduriyet yaşamaması için aldığımız bir işi bitirmeden başka bir işe başlamıyoruz.

İster boş daire olsun isterse dolu daire olsun bizim için hiç fark etmez. Uzman usta boyacılarımız her türlü şartta çalışmaya hazırdır. Tamiri olmaya dairelerinizi 1 günde tertemiz boyayarak sizlere teslim ediyoruz. Yaptığımız tüm işler Yeşil Dekor garantisi altındadır. Yaptığımız işe güveniyoruz bu sektörde geçici değil kalıcı olmak için en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

atasehir-boyaci

atasehir-boyaci

 

 Ev Nasıl Boyanır

Evi boyamak için ilk yapılması gerekenler boya markası seçmek ve boyanın rengine karar vermekle başlanılır. Bu aşama badana uygulama işlemlerinin en zor kısımlarıdır. Çünkü renk tonu seçmek ve evin eşyaları ile bir bütünlük yakalamak zordur. Bu aşamayı atlattıktan sonra işin biraz zahmetli kısmı geliyor malzemelerin alınması.

Boya markası ve renk seçtikten ve malzemeler alındıktan sonra işin keyifli kısmı başlıyor. Evin boyanması önce evdeki eşyaları ortaya toplanır ve üzerleri koruyucu branda ile kapatır. Sonra yerler branda ile kapatılır ve uygulamaya başlanılır. Ataşehir boyacı ustası ekibi olarak tüm eşyaları toplayıp korumaya aldıktan sonra işe önce tavan ve duvardaki tamirleri yaparak başlıyoruz.

Tavan ve duvardaki kabarmış ve çatlak yerleri önce kazıyoruz. Kazıma işlemi bittikten sonra yüzeyin tozunu alıp macun uygulaması yaparak yüzeyi düzeltiyoruz. Alçı tamirleri kuruduktan sonra zımpara yapıp sonra duvarın tozunu alıyoruz. Daha sonra astar boya uygulaması yapıyoruz. Astar boya uygulamasını tamamladıktan sonra boyama işlemlerine başlıyoruz.

Ataşehir Boyacı Ustası

Boya yapmaya önce tavanları boyayarak başlıyoruz. İlk olarak kartonpiyerleri fırça ile boya uygulaması yapıyoruz. Sonra rulo ile geniş alana boya uygulayarak birinci kat uygulamasını tamamlıyoruz. Boya kuruduktan sonra ikinci kat uygulamayı yaparak tavan boyamayı bitiriyoruz. Bu arada ikinci katta kapatmaya tavanlara 3-4 kat boyada uygulanır.

Tavan boyaması bittikten sonra duvar boya uygulamasına başlıyoruz. Ataşehir boyacı ustası ekibi olarak boyama süreçlerinde daire sahibini düzenli olarak bilgilendiriyoruz. Duvar boya uygulamasına önce kestirme yaparak başlıyoruz sonra rulo ile geri kalan bölümlere boya uygulayarak birinci kat boyama işlemini tamamlıyoruz.

İkinci kat boyama işlemi için boyanın kurumasını bekledikten sonra 2 kat boya badana uygulamasını da yaparak boyama işlemini tertemiz bir şekilde tamamlıyoruz. Sonra serdiğimiz brandaları toplayıp eşyaların yerini silerek eşyaları yerlerine çekiyoruz. Son olarak müşterimizle daireyi gezerek son rötuşları yapıyoruz. Müşterimiz yaptığımız boya uygulamasını onayladıktan sonra işimizi teslim ederek ayrılıyoruz.

 

 

Cevap bırakın

error: Content is protected !!