Polisan Boya Kataloğu Polisan Boya Renkleri

Polisan Boya Kataloğu Polisan Boya Renkleri

Polisan Boya Kataloğu Evin Duvar renkleri bulunduğunuz mekânlara bazen canlılık, bazen ise sedelik çoğu zaman ise ışığı çok iyi yönetebilme imkânı sunar. Polisan Boya’nın sunduğu renk kataloğu’nun da sınırsız onlarca seçenekler arasında seçim yapabilmek oldukça zor olabilecektir. Polisan Boya uzun yıllardır kalitesinden ödün vermeden yüksek kaliteli boyalar üretmektedir.

Polisan Boya kullanıldığı alanda koruma hedeflerken estetik olarakta kalitesini görünüme yansıtmaktadır. Türkiye’nin renk kataloğunu sunan Polisan Boya iç cephe renk kataloğun da binlerce renk seçeneği bulabilirsiniz. Polisan Boya’nın tüm renklerini E-Kartela Polisan İç Cephe Boya Renkleri 

 

Polisan Boya Renkleri Kataloğu

Modaya ilgi duyan ve ayak uyduran biri iseniz eviniz ve mobilyalarınız da modaya ayak uyduran bir tarza sahip olmalıdır. Tüm dekorun renkleri, desenleri, şekilleri hatta tasarımları ile bile çok kolay bir şekilde demode kalabilen ev dekorasyonu ögelerinde trendleri yakalamanın en kolay yolu ise boya yapmaktır. Polisan Boya Katalog dan evinizin tüm duvarlarını trendleri yakalayan boya renk tonları ile boyayabilirsiniz. Yılın en trendlerine göre çeşitli duvar kağıtları ile süsleyebilir veya aksesuarlar ile renklendirebilirsiniz. 

Polisan Boya Renkleri

Polisan Boya mixcenter uygulaması bir ilk olarak piyasalara sunulmuş ve çok kısa zamanda müşterilerden büyük ilgi görmüştür. Renkler arasında karar vermekte zorlanıyorsanız. Polisan iç cephe renk kartelası resim galerisini ziyaret ederek renk kataloğuna istediğiniz rengi bulabilirsiniz. Polisan boya renkleri ile renklerin enerjisi herkes tarafından bilinmekte bu açıdan tam da istediğiniz bir çok renk tonunu Polisan Boya Renkleri arasında bulabileceksiniz. Evinizi dekore ederken her alana istediğiniz duyguları orijinal renklerle yansıtabileceksiniz.

Polisan En Çok Tercih Edilen Renkler

Bu yıla damga vuracak boya renkleri bölge bölge değişkenlik göstermekle birlikte, insanların zevklerine ve uygulamak istedikleri alanlara göre de değişkenlik göstermektedir. Erkeklerin ve kızların renkler arasındaki tercihleri de farklılık gösteriyor. Erkek çocuklar genel olarak koyu renkler siyah ve mavi renkleri tercih ederken, kızlar ise daha açık tonlarda bulunan pembe, lila ve sarı tondaki renkleri daha çok tercih ediyorlar.

Rengin uygulanacağı alana göre de renk tercihleri değişiyor. Örnek Evin salonu için sizlere önereceğimiz renk tonları öncelikle koltuklarınızın renginize ve mobilyalarınıza uyan bir renk seçmelisiniz. Ama yinede bir renk söylememiz gerekirse Çakıl taşı rengi, Buz beyazı, Kum beji ve Ay ışığı rengini öneriyoruz.

Aşağıdaki linkte yer alan Polisan boya renk kartelasından sizin zevkinize uyan ve dekorasyonunu değiştirmek istediğiniz alana uyan bir renk seçebilirsiniz. E-Kartela Polisan Renk Kartelası

Polisan Boya Kataloğu

Polisan Boya Çeşitleri Su Bazlı Boyalar

 1. MAT BOYALAR
 2. SOFT MAT BOYALAR
 3. YARI MAT BOYALAR
 4. YARI PARLAK BOYALAR
 5. PARLAK BOYALAR

 

EN ÇOK TERCİH EDİLEN POLİSAN BOYA RENKLERİ

Polisan Boya Kataloğu  en çok tercih edilen renkleri ilk 10 listemiz de daha fazlası için Polisan Boya web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

www.polisan.com.tr

 1. Gizemli Bej
 2. Romans
 3. Royal Lila
 4. Buz Beyazı
 5. Koyu Şampanya
 6. İstanbul Beji
 7. Yalın Beyaz
 8. Sahra Beji
 9. Doğal Bej
 10. Mutlu Mavi

 

Cevap bırakın

error: Content is protected !!