Marshall Boya Kataloğu Marshall Boya Renkleri

Marshall Boya Kataloğu Marshall Boya Renkleri

Marshall Boya Kataloğu Ev dekorasyonunda iç cephe boyası renk tonuna karar vermek, eminim evin tamamını dekore etmekten daha zordur. Hem boya markalarının boya tonlarının çok fazla olması hem de tüm dekorasyon için uygun olan tonu bulmak oldukça zordur. Marshall Boya Kataloğu diğer marka boya renkleri gibi kendi içinde belirli bir tarza sahip renk tonlarından oluşur. Marshall Boya hem iç cephe boya renkleri konusunda hem de dış cephe boya renkleri konusunda en iddialı boya markalarından bir tanesidir.

 

Hayatın Tüm Renkleri Marshall Boya’da

Yatak odasından mutfağa, salondan banyoya kadar tüm ev için kendine özel tonları olan bir renk seçimi yapabilirsiniz Marshall Boya Renkleri arasından. Tüm firmalarda olduğu gibi Marshall Boyada da her yıl ev dekorasyonunda kullanılan renk tonları yenilenir. Marshall Boya Renkleri arasında her zaman kullanılan ve asla modası geçmeyen renk tonlarının yanında bir de yeni nesil renk tonları vardır. Boya firmalarının çoğu klasik renk tonlarını kullanmaya devam eder ancak yeni nesil renklere de kendine özel bir koleksiyon oluşturup orada yer verir. Şimdi yeni sezon Marshall Boya Kataloğu ve özelliklerine bakalım.

Marshall Boya ile Modayı Yakala

Marshall Boya Kataloğu ile Duvarlarınızda düz bir renk kullanmak yerine seçtiğiniz doğru rengin yanına farklı tonlarda ve farklı anlam ifade edebilecek renkleri tercih ederek hareketli ve modern bir hava yakalayabilirsiniz. Evinize modern ve karakteristik bir doku katmanın en harika yolu! Marshall Boya Renk Kartelasından Geçiyor.

 

Yaşam Alanlarınıza Renklerin Uyumunu Yansıtın!

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi klasik renk tonları hemen hemen her yılın boya kartelasında bulunmaktadır. Kum beji, fil dişi rengi, buz beyazı ve krem rengi tonlarındaki renkleri klasik renkler olarak adlandırabiliriz. Mint yeşili ve toprak tonları ise klasik duvar boyası renkleri arasında kabul görür. 

Yeni sezon yeni nesil modern duvar boyası renkleri ise daha iddialı renklerdir. Bu sezon gri ve tonları, füme ve tonları, hardal sarısı ve tonları özellikle ön plana çıkan yeni nesil renk tonlarıdır. Mavinin açık pastel tonları ile ara renklerin canlı ve güçlü tonları da aslında bu sezon trend kabul edilen diğer renklerdir. Mor ve lila tonlarını yanında sıcak sarı renkleri sıcak yeşil renkleri birlikte kullanılan canlı renk tonlarıdır.

Duvarlarınızda Aydınlık ve Şık Bir Görünüm Elde Etmek İçin MARSHALL Seçin

Marshall boya kartelası koleksiyonlarına baktığımızda bir rengin birden fazla tonu olduğunu görürüz. Bunun sebebi renk tonlarının herkesin duvarında farklı bir görünüm kazanmasıdır. Evinizin duvar boyasının rengi evinizin büyüklüğüne, pencere büyüklüğüne, ışık alma kapasitesine ve aydınlatma özelliklerine göre değişir. Bu yüzden onlarca renk tonu arasından uygun olanı seçmek gerekir. 

Evinizin duvar renginden memnun değilsiniz ve yakın zamanda da değişiklik yapma arzusu içerisindesiniz. Eğer böyle bir düşünceniz bulunuyorsa, kalitesinden asla ödün vermeyen Marshall boyanın Yeni Sezon için hazırlamış olduğu renk kataloğunu sizlere ileteceğiz. Hem iç hemde dış cephe renk kataloğunda yeni sezon renk dahil etmiş olan Marshall Boya Kataloğu yeni sezonda da dekorasyonları eksiksiz bir şekilde tamamlayabilmek için kalitesinden asla ödün vermeyen ihtiyaçlarınızı karşılamaya son hızıyla devam edecek. 

Evin tümünün, herhangi bir odasının veya ofisin yeni duvarlara kavuşmasını isteyenler adına Marshall Boya iç cephe renk kartelasına ve yeni sezon renklerine göz gezdirmenizde büyük fayda bulunuyor. Tek tip duvar boyasının artık çok demode olduğu günümüzde renk değişikliği yapacak olduğunuz mekanın ilk olarak fiziksel özelliklerini göz önünde bulundurmanız fayda vardır.

Aynı zamanda boya uygulaması düşündüğünüz alanların güneş ışığını alma açısından, mekanda kullanılacak aydınlatmaya kadar bütün detayları titizlikle seçmek gerekmektedir.  Uzun bir süre kullanacak olduğunuz tasarımları bu kararınızı etkileyecektir. Evinize modern ve karakteristik bir doku katmanın en harika yolu! Marshall Boya Renk Kartelasından Geçiyor.

EN ÇOK TERCİH EDİLEN MARSHALL BOYA RENKLERİ

Marshall Boya Kataloğu  en çok tercih edilen renkleri ilk 10 listemiz de daha fazlası için Marshall Boya web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

www.marshallboya.com

 1. Granit
 2. Kayatuzu
 3. Salep
 4. Güllü Yazma
 5. Nazarlık
 6. Taze Düşler
 7. Kadehteki İz
 8. Kar Tanesi
 9. Kum Beji
 10. Damla Sakızı
 11. Marshall Boya Kataloğu

Cevap bırakın

error: Content is protected !!