Kale Boya Renkleri Kale Boya Kartelası

Kale Boya Renkleri Kale Boya Kartelası

Kale Boya Renkleri ve kartelası Türkiye’nin lider boya markası ve öncü firması olan Kale Boya doğanın tüm renklerini evinize taşıyor. İleri ve Yenilikçi bakış açısıyla geliştirdiği iç cephe duvar boyaları ile yapılara estetik bir görünüm kazandıran Kale Boya . Doğadan esinlenerek oluşturduğu renk kataloğu ile en özel ve en gözde boyaları tüketicilerle buluşturuyor. Kale Boya, doğal renkleri ile iç cephelere estetik bir görünüm kazandırmanın. Yanı sıra, yapıların nefes almasını ve sağlıklı bir dokuya sahip olmasını da sağlıyor.

 Binlerce renk tonu alternatifini günümüz trendlerine göre geliştirerek kullanıcıyla buluşturan. Kale Boya Katalog insan ve çevre dostu iç cephe boyaları ile mekanların havasını değiştiriyor. Kendi zevklerine en uygun seçeneklerle kolay yoldan evinin atmosferini yenilemek isteyenler, Kale Boya Kartelası,nın doğal ve modern renklerini tercih ediyor. Kale Boya Renkleri  Uzmanlarına göre,yeni sezonda da toprağın zarif tonları bu yıl da ilgi görmeye devam ederken, koyu tonlarla dekorasyon yapmak isteyenler gri ve tonlarındaki boyaları tercih ediyor.

 

Kale Boya’dan ilham veren renkler

Bildiğiniz gibi artık Boya seçiminde çevreye zarar vermeyen ürünlerin tercih edildiği günümüzde, doğal renkler evlerin duvarlarında kendisine daha fazla yer buluyor. Doğadan gelen renkler daha masum ve daha sade tonlarda kalırken, modern renkler canlı ve koyu olarak mekanlarda yer buluyor.   Ayrıca minimalizmin etkileriyle, siyah vede beyaz renklerinin öncülüğünde tek rengin hakim olduğu iç mekan yüzey tasarımları da oldukça revaçta. Griye dönükve kirli beyaz renkli boyaları ile minimalist mekan tasarımları için mükemmel bir kombinasyon sunan Kale Boya Renkleri modern, sofisitike ve rahatlatıcı bir ambiyans yaratan ‘Dağ Grisi’ ve ‘Kristal’ renk tonları ilede tüketiciyle buluşturuyor.

 

Kale Boya Renkleri ile Sağlıklı ve keyifli yaşam alanları

Işık ile kendi kendini temizleye bilme özelliği olan. Uygulandığı Duvar yüzeyinde küf ve mantar oluşumuna dirençli, yüksek örtücülükte ve silinebilen su bazlı silikonlu, dekoratif ve akıllı bir Kale Boya serisi olan ‘Kalia’ sağlıklı yaşam alanları sunuyor.   Ayrıca evinizin ya da ofisinizin her köşesinde dört mevsim güvenle uygulayabileceğiniz, yüksek kapatma gücüne sahip, insana ve çevreye dost yapısı ile ideal son kat iç cephe boya serisi olan ‘Joker Plus’ ile boya uygulamaları keyfe dönüşüyor.

Üstelik her iki ürünün seride de yer alan ipek mat dokusunun ipeksi parlaklığı uygulandığı mekanların devar yüzeylerinde ışığı mükemmel dağıtarak istenen şıklığı sağlayan yüzeylere, temiz ve dekoratif bir görünüş kazandırıyor. Soft Mat doku ise uygulandığı yüzeylerde rahatlığının yanı sıra, yüzeydeki hataları mükemmel kamufle ediyor.

 

EN ÇOK TERCİH EDİLEN KALE BOYA RENKLERİ

Kale Boya Renk Kataloğu en çok tercih edilen renkleri ilk 10 listemizde daha fazlası için Linke Tıklayarak Bakabilirsiniz  kale-boya-ic-cephe-kartela

www.kale.com.tr

  1. Dağ Grisi
  2. Cappucino
  3. Kristal
  4. Atlas
  5. Nil Yeşili
  6. Dolunay
  7. Eflatun
  8. Nar Çiçeği
  9. Kardelen
  10. Ahududu

Cevap bırakın

error: Content is protected !!