İtalyan Boya Desenleri ve Dekoratif Boya Çeşitleri

İtalyan Boya Desenleri ve Dekoratif Boya Çeşitleri 

İtalyan boya desenleri ve uygulama yöntemleri kullanılan teknikler nelerdir. Hepsini ve daha fazlasını bu içeriğimizde bulabilirsiniz. Ülkemizde İtalyan boya olarak bilinen dekoratif boyalar uygulandığı duvar ve tavan yüzeyini bambaşka bir görünüme kavuşturuyor. Son zamanlarda dekora çalışmalarında sıklıkla görmeye başladığımız dekoratif boya grupları anlaşılıyor ki hayatımızda fazlası ile olacak.

Dekor çalışmalarında yüzlerce İtalyan boya örnekleri görmek mümkün. İtalyan duvar boyası tek bir ürün gibi görünse de dışarıdan aslında birçok farklı çeşitleri vardır. Öncelikle biraz İtalyan boya çeşitleri ve özelliklerini anlatmak istiyorum. Dekoratif boyaları birkaç başlık altında gruplayabiliriz.

İtalyan efekt boya, İtalyan boya mermer deseni, İtalyan eskitme boya, İtalyan desenli boya, İtalyan sedef boya, bu başlıklar altında gruplayabiliriz İtalyan boyaları. Her bir ürünün kullanım alanı ve görseli farklıdır. Örneğin İtalyan mermer boya uygulandığı duvar yüzeyinde gerçek mermer efektti görünümü kazandırıyor. Beton görünümlü sıvası ise doğal bürüt beton görünümü kazandırıyor uygulama yapılan yüzeye.

İtalyan boya desenleri

italyan dekoratif boya

italyan dekoratif boya

italyan boya örnekleri

italyan boya örnekleri

dekoratif italyan boya

dekoratif italyan boya

 

İtalyan Boya Modelleri

İtalyan boya desenleri tamamıyla uygulamacının hayal güzüne bağlıdır. Özellikle beton efektli sıva ürünü ile yapılan çalışmalarda birçok farklı İtalyan boya modelleri yapılabiliyor. Ayrıca şablon çalışmaları ve aparatlar yardımı ile dekorun sınırları zorlanıyor. Sizde eviniz de ya da iş yerinizde Beton Deco ile duvarlarınızda, benzersiz ve şık brüt beton görünümü yakalayın.

Beton görünümlü sıva uygulaması özel dekora malası ve uygulama aparatları ile duvar ve ya tavan yüzeylere uygulaması yapılır. Brüt beton görünümlü sıva fiyat ürünün kalitesine ve markasına göre değişebiliyor. En güncel Brüt beton görünümlü hazır sıva fiyatlarını satış noktalarında öğrenebilirsiniz.

Son zamanlarda en yaygın olarak dekor çalışmalarında Beton görünümlü sıva uygulamalarını görebiliriz. Beton görünümlü dekoratif sıva uygulaması ile yapılar özüne dönüyor Yeşil Dekor ile brüt beton görünümlü sıvanın eşsiz dokusunu yaşam alanlarınıza taşıyın.

 

İtalyan Boya Desenleri

İtalyan boya renkleri çok geniş bir renk tonu yelpazesine sahiptir. Renk hazırlama makinesi sayesinde artık yapılamayan renk tonu neredeyse yok denilecek kadar az. İtalyan boya desenleri dekoratif boya ve sıva gruplarının bir çoğunda onlarca modeli olarak karşımıza çıkıyor.

Dekoratif boya örneklerini dekor boya uygulaması yapan firmaların showroom da görebilirsiniz. Mermer efekt boya, Sedef boya, Eskitme boya, Beton sıva, Cam sıva, Pamuk sıva, Metalik boya, Özel fonksiyonel boya, vb. birçok çeşidi vardır.

Dekoratif Boya Firmaları

  • San Deco
  • San Marco
  • Deja Boya
  • Nippon paint
  • Mila Boya
  • Raccanello Boya

İtalyan boya desenleri

Cevap bırakın

error: Content is protected !!