İsonem ms 82 ile Nem ve Rutubete SON!

Isonem ms 82  ile Nem ve Rutubete SON!

İsonem ms 82 markasının geliştirdiği MS 82 evlerin tavan ve duvarlarında oluşan ve çok can sıkıcı bir durum olan nemi ve rutubeti kökten kurutuyor. İnsan sağlığı açısından çok zararlı olan rutubetler MS 82 sayesinde tarihe karışıyor. Isonem MS 82 Nem, Rutubet, Kararma Lekeleri için kesin çözümdür. rutubet boyası uygulaması çok pratiktir ve kolaydır. MS 82 lekeli ve isli duvar yüzeyleri için özel olarak geliştirilen iç ve dış cephe boyasıdır. Yaşadığınız mekanın duvarlarını yenilerken nemin ve can sıkıcı o lekelerin bir daha yüzeye çıkmasını engelliyor ve sorunu kökten çözüyor.

 

Isonem’den Müthiş Buluş

Isonem markası ürettiği yüzsek kaliteli yalıtım ürünleri ile tanınmaktadır. Çözüm odaklı firma kullanıcılarına kalıcı kesin çözümler sunuyor. Yalıtım alanında büyük başarılara imza atan Isonem İzmir merkezli bir firmadır. Sadece Türkiye’de değil bir çok Ülke’yede ürünlerini pazarlamaktadır. Yalıtım alanında daha ön plana çıkan firma geliştirdiği Isonem MS 82 ile Nem ve Rutubete kesin çözüm sunuyor. Başarılı firma sadece nem boyası değil yalıtım sektöründe bir çok ürün üretmektedir.

 

Isonem MS 82 Kullanım Alanları

 • MS 82 ıslak nemli ve rutubetli duvarlarda kullanılabilinir,
 • Boyası boyası tüm iç ve dış cephe duvar yüzeylerinde,
 • İç ve dış duvarların su basmalarında,
 • Rutubetin ve nemin sık raslanan zemin kat ve bodrum kat duvarlarında,
 • Şap, Beton, Sıva, Alçı, olan yüzeylerde ve zeminlerde,
 • Binaların kuzey cephelerinde ve tünellerde,
 • Tüm Nem ve Rutubet sorunlarında.
 • Tüm Sorunlar İçin Tek Çözüm 

 

Isonem ms 82 Nasıl Uygulanır ?

İsonem ms 82 Nem ve rutubet boyası kullanıma hazırdır. Ekstra bir katkı maddesi gerektirmez sadece homojen bir hele gelinceye kadar karıştırılıp uygulanabilinir. MS 82 öncesi duvar yüzeyine herhangi bir astar gerektirmez direk olarak yüzeye MS 82 uygulaması yapılabilir. Fakat uygulama yapılacak boyalı yüzeyler de kabarma çatlama varsa öncelikle bu kısımların tamirleri yapılmalıdır. Tamir işlemi ilk olarak kabaran yüzeylerin kazınması ile başlanmalıdır. Bu işlemi kazıma ıspatulası ve keser yardımı ile yüzey iyice kazınmalıdır. 

 Daha sonra kazınan bölgeler temizlenmeli ve yüzeye uygun sıva harcı ile tamir edilmelidir. Tamir işlemi tamamlandıktan sonra elde edilen sağlam yüzeye MS 82 uygulaması yapılabilir. MS 82 uygulama yapılacak yüzeyler rutubetli, ya da nemli veya kuru olabilir. Isonem MS 82 Boyalı boyası tüm yüzeylere tatbik edilebilir. Ürün inceltilmeden uygun rulo ve fırça ile uygulanır. MS 82 püskürtücü makinesi ile de uygulamak mümkündür. MS 82 ilk kat uygulandıktan sonra ikinci katı uygulamadan 1-2 gün işleme ara verilmelidir. Sonra ikinci kat uygulanmalıdır iyi sonuç alabilmek için uygulama talimatlarına uyulmalıdır, ve mümkünse profesyonel yardım alınmalıdır.

Güvenlik Uyarıları

 1. Uygulama yapılacak mekanın mutlaka havalandırılması iyi yapılmalıdır.
 2. Uygulama yapılırken Eldiven, Maske, Koruyucu Gözlük kullanılmalıdır.

 

2 Yorum

 1. Meral Dağcı Kasım 21, 2018
 2. Ercan Toka Kasım 22, 2018

Cevap bırakın

error: Content is protected !!