En İyi Tavan Boyası En İyi Tavan Boyası Markası

En İyi Tavan Boyası  En İyi Tavan Boyası Markası

En iyi tavan boyası Türkiye’de birçok tavan boyası üreten firma vardır ve onlarca tavan boya markası var. Peki bu markalar arasından en iyi tavan boyasını biz nasıl seçeceğiz öncelikle ülkemizde çok tercih edilen markaların listesine bir göz gezdirelim.

 1. Alligator Tavan Boyası
 2. Polisan Tavan Boyası
 3. Filli Tavan Boyası
 4. Permolit Tavan Boyası
 5. Bi Boya
 6. Jotun Tavan Boyası
 7. Düfa Tavan Boyası
 8. Bianca Tavan Boyası
 9. Casati Tavan Boyası
 10. Marshall Tavan Boyası

 

  Alligator Tavan Boyası Özellikleri

A+ TAVAN BOYASI  Akrilik emülsiyon esaslıdır, beyaz, özel olarak formüle edilmiştir. İç cepheler için üretilmiş tavan boyasıdır. Tam Mat ve pürüzsüz görünüşlüdür. Kabarma ve dökülme yapmaz, yüksek teneffüs kabiliyetine sahip bir boyadır.

En iyi tavan boyası

   Dyo Tavan Boyası Özellikleri

 Emülsiyon esaslı bir tavan boyasıdır. Dekoratif bir görünüme sahiptir. Su bazlıdır, Mat görünümlü, Örtücülüğü çok yüksek bir tavan boyasıdır. 

 

  Filli Boya Tavan Boyası Özellikleri

Tavan boyası, mat ve pürüzsüz görünüşlü, beyaz yüksek örtücülüğe sahip bir tavan boyasıdır. Uygulandığı tavan yüzeyi ile bütünleşir. Kabarma yada dökülme yapmaz. Uygulama yapıldığı zamanda yayılma gücü sayesinde işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek teneffüs kabiliyetine sahip bir tavan boyasıdır.

 

  Permolit Tavan Boyası Özellikleri

Permolit Süper Tavan Boya, su bazlıdır, akrilik emülsiyon esaslıdır, mat, dekoratif, son kat tavan boyasıdır. Boya öncesi hazırlıkları tamamlanmış her türlü iç cephe tavanlarının üzerine uygulanabilir. Yüzeylere mükemmel yapışır, örtücülük gücü çok yüksektir, çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz.Teneffüs etme özelliği ile tavanların nefes almasına olanak sağlar. Uygulandığı tavan yüzeylerine mat dekoratif bir görünüm kazandırır. Uygulama kolaylığı ve ekstra matlığı sayesinde uygulama kolaylığı sağlar ve yüzey hatalarını göstermez. Banyo,ve mutfaklarda dahil her yüzeye ilk ve son kat olarak uygulanabilir. Kokusuz, sararmayan özel bir boyadır.

En iyi tavan boyası

 Polisan Tavan Boyası Özellikleri

 Elegans Extra Tavan Akrilik kopolimer bağlayıcı esaslıdır. Mat ve pürüzsüz görünüşlü su bazlı bir boyadır. Kokusuzdur, teneffüs etme özelliği olan, kapatma gücü çok yüksek ve extra beyaz tavan boyasıdır. Polisan Tavan Çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz. Uygulandığı tavan yüzeyinde mantar ve küf oluşumunu önleyen bir yapıdadır. Kolay uygulanabilir, fırça ve rulo izi bırakmaz, sıçratma yapmaz. Tüm tavan sıva, alçı ve kireç yüzeye uygulanabilir.

  Tavan Boyası Nasıl Yapılır

 Tavan boyası uygulama yapılacak mekan ilk önce boyamaya hazırlanır. Boyanacak alanda eğer eşya var ise uygun bir bölüme toplanır. Daha sonra üzerleri ince naylon branda ile kapatılır. Aynı şekilde yerler de kalın mavi naylon branda ile kapatılır. Her şey koruma altına alındıktan sonra artık tavan boyamaya geçilebir. En İyi Tavan Boyası  İlk yapılması gereken tavan boyasını firmanın vermiş olduğu oranlarda su ile inceltmek olmalıdır. Uygun oranda su katılan tavan boyasını bir tahta barçası yardımı ile iyice karıştırılmalı karıştırma işlemi tamamlanan tavan boyası artık kullanıma hazırdır.  Rulo ve Fırça ile yüzeye 2 kat olarak uygulanır.

 

YEŞİL DEKOR Profesyonel Dekorasyon ve Tasarım Uzmanı

Başlıca Hizmetlerimiz: Boya Badana, Dekoratif Boya, Efekt Boya, Sedef Boya, Brüt Beton Görünümlü Sıva, Dekoratif Pamuk Duvar Kaplama, Duvar Kağıdı, Alçı Boya , Özel Fonksiyonel Boyalar, Su Yalıtımı, Ses Yalıtımı, İç & Dış Cephe Isı Yalıtımı, Mantolama, Uygulamaları Hizmeti Sunmaktayız. Hızlı, Güvenilir, Profesyonel, İşinin Uzmanıyesildekor.com Hızlı İletişim 0532 574 86 01 İşinizi Şansa Bırakmayın Uzmanına Yaptırın

 • Yeşil Dekor Profesyonel Boya Badana Uygulama Hizmeti
 • Satış ve Uygulama Desteği İçin>> 0532 574 86 01>> dekorboyam.com

 

Ezber Bozan, Kesinlikle Okuması Gereken En İyi Yazılar Ve Yazarları

 

 

Cevap bırakın

error: Content is protected !!