En İyi Tavan Boyası Hangisi – En iyi Tavan Boyası Markaları

En İyi Tavan Boyası Hangisi – En iyi Tavan Boyası Markaları 

En İyi Tavan Boyası Hangisi Türkiye’de birçok Tavan Boyası üreten firma var. Tavan Boyası üretici firmalarından en bilindik markaların bazılarının isimleri alttaki listede bulabilirsiniz.

 1. Alligator Boya
 2. Polisan Boya
 3. Filli Boya
 4. Dyo Boya
 5. Bi Boya
 6. Jotun Boya
 7. Permilit Boya
 8. Casati Boya
 9. Bianca Boya
 10. Marshall Boya
 11. Düfa Boya

En İyi Tavan Boyası Hangisi Tavan boya uygulaması Boya Badana işinin en zor kısımlarından biridir. Tüm Tavan yüzeyleri için en iyi sonucu verecek. En iyi ve en kaliteli Tavan Boyası hangisidir Tavan boyası seçmenin yolları nelerdir inceleyelim.Tavan Boyası almaya gittiğinizde, tüm seçeneklere göz gezdirerek nereden başlayacağınıza dair. Herhangi bir ipucu olmadan en iyi Tavan Boyasını nasıl seçeceğim diye düşündüğünüzü görür gibiyim. Bu makalemizde Size Tavan Boyası nasıl seçilmeli. Ve en iyi Tavan Boyası markaları ve tavan yüzeyleri için en uygun. Tavan Boyası hangileri ipuçları vererek Kaliteli ve Mükemmel boyayı seçmenizde Size yardımcı olmaya çalışacağız.

Tavan boya uygulaması kolay olmalı

En İyi Tavan Boyası Hangisi Uygulamada kullanılacak en kolay boya lateks tabanlı ürünlerdir. Bu ürünler hem çabuk kururlar ve uygulaması çok basit olan boyalardır. Raflarda muhtemelen bu ürünlerin birçoğunu göreceksiniz. Yüzeye mükemmel yapışmalı, sıçrama yapmamalı, uygulamasının çok kolay olması, mükemmel örtücülüğe sahip olmalı. Ve rutubet küf nem gibi oluşumları engellemek için çok iyi nefes alan yüzeylere sahip olması bakımından

 1. Alligator A+ Tavan Boyası
 2. Dyo Tavan Boyası
 3. Filli Tavan Boyası
 4. Permolit PermoPlus Tavan Boyası
 5. Polisan Tavan Boyasi
 6. Jotun Tavan Boyası
 7. Boyaları tam aradığınız o tavan boyası olabilir.

En İyi Tavan Boyası Hangisi Tavan boyalarının çoğu renk değiştirir. Yani tavan boya uygulama anında pembe şeffaf veya mavi gibi görünebilir. Tavan boyası kuruduktan sonra satın aldığınız boya gerçek rengine dönüyor. Bu sebeple uygulamada herhangi bir noktayı atlayıp veya kaçırıp kaçırmadığınızı çok kolayca görebilirsiniz. Yağ bazlı hava almayan boya seçenekleri vardır, ama söz konusu tavan yüzeyi olduğunda bu tür seçeneklerden uzak durmanızı öneririz.

En iyi tavan boyası renkleri hangileridir

En İyi Tavan Boyası Hangisi En çok kullanılan tavan boyası rengi Beyazdır. Beyaz tavanı açmak yüksek göstermek ve daha geniş görünmesini sağlamak için çok harika bir renk seçimidir. Duvarların ve Tavanların renklerini eşleştiriyorsanız 2,5 metreden yüksek tavana sahipseniz. Tavan için birkaç ton biraz daha koyu olan bir boya rengi kullanın. 2,5 Metreden altındaki tavanlar için ise iki ton daha açık olan boyaları kullanın.

İdeal Tavan Dokusu Nasıl Olmalı

En İyi Tavan Boyası Hangisi Tavanlarda genelde düz doku tercih edilir. Çünkü düz doku kaplaması idealdir. Düz doku daha az ışık yansıttığı için tavandan gelen herhangi bir parıltıya sahip olmazsınız. Ve ayrıca düz doku kusurları görmeyi zorlaştırır.

Özel Tavan Boyaları Nasıldır

En İyi Tavan Boyası Hangisi Tavan Boyasından isteyeceğiniz en son şey zevkle başladığınız boyama işinin rutubet veya küfle sonlanmasıdır. Banyo ve Wc tavanları veya nemin çok sıklıkla bulunduğu tavanlar için mutlaka ve mutlaka rutubet ve küf engelleyici Tavan Boyalarını tercih etmelisiniz. Tavan Boyalarında, akrilik emülsiyon esaslı, su bazlı, tam mat, dekoratif, son kat tavan boyalarını öneririz. Bu tür ürünler daha önce hazırlıkları tamamlanmış her türlü iç cephe yüzeylerine yapı elemanları üzerine uygulanabilir. Her yüzeye mükemmel yapışırlar. Örtücülük güçleri yüksektir kolay kolay çatlama kabarma dökülme yapmazlar. Teneffüs etme özelliği olan tavan boyaları tavanın kolay nefes almasını sağlar. Tavan boyaları uygulandığı yüzeye bir mat dekoratif bir görünüm sağlar. Sürüm kolaylığı ekstra tam matlığı sayesinde uygulama kolaylığı sağlar yüzey hatalarını göstermez. Banyo Wc Mutfak dahil her yüzeye ilk ve son kat uygulaması olarak uygulanabilir. Sararmayan, Kokusuz bir boyadır Tavan boyaları.

Şimdi tavanları  boyamaya hazır mısınız

Ve artık Sizin için en iyi tavan boyası hangisi biliyorsunuz. Tavan boyaları veya diğer boyalar ile ilgili bilgi almak istiyorsanız. Bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tavan boyaları konusunda daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa. Yorum Kısmına yazabilirsiniz. Bu makalemizde Size tavan boyası ile ilgili bilgileri paylaştık, Umarız Size faydalı bilgiler sunmuşuzdur.

 

YEŞİL DEKOR Profesyonel Dekorasyon ve Tasarım Uzmanı

Başlıca Hizmetlerimiz: Boya Badana, Dekoratif Boya, Efekt Boya, Sedef Boya, Brüt Beton Görünümlü Sıva, Dekoratif Pamuk Duvar Kaplama, Duvar Kağıdı, Alçı Boya , Özel Fonksiyonel Boyalar, Su Yalıtımı, Ses Yalıtımı, İç & Dış Cephe Isı Yalıtımı, Mantolama, Uygulamaları Hizmeti Sunmaktayız. Hızlı, Güvenilir, Profesyonel, İşinin Uzmanıyesildekor.com Hızlı İletişim 0532 574 86 01 İşinizi Şansa Bırakmayın Uzmanına Yaptırın

No Responses

Bir Cevap Yazın