En İyi İç Cephe Boyası Hangisi – En İyi Boya Markası

En İyi İç Cephe Boyası Hangisi

En İyi İç Cephe Boyası Hangisi evinizi ya da ofisinizi boyatmaya karar verdiniz. Fakat hangi boya markasını ve hangi ürünü tercih edeceğinize karar veremiyorsanız bu içeriğimiz tam size göre. Bu yazımızda Türkiye’nin en iyi boya markası hangisidir sizin için araştırdık bizzat uygulayarak ve deneyimleyerek karar verdik. Peki bir kullanıcı için En İyi İç Cephe Boyası nasıl olmalıdır.

  • Sağlıklı ve Çevre Dostu
  • Dayanıklı ve Verimli
  • Yüksek Kaliteli
  • Örtücülüğü Yüksek
  • Küf ve Neme Karşı Dayanıklı
  • Anti Bakteriyel
  • İdeal Fiyat Gagantili

Bu özellikleri olan bir boya markası ve ürünü olan varmı?. Türkiye’de EVET var Türkiye’nin en iyi iç cephe boya markası Alligator Boya,dır özellikle Alligator Elf Premium Serisidir. Alligator Elf serisi kullanıcılarına yeşil bir sayfa açıyor. Özellikle sağlıklı ve çevre dostu yönü ile dikkat çıkıyor. En İyi İç Cephe Boyası Hangisi sorusunun cevabı Alligator Elf Premium dur. Bu ürünü evinizin her yerinde kullanabilirsiniz. Türkiye’nin en sağlıklı boyası olan Alligator Elf Premium Bebek odası dahil Salon, Yatak Odası, Oturma Odası, Mutfak, Ara Hol, Çocuk Odası, yani evinizin her yerinde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Özellikleri saymakla bitmeyen bu sıra dışı yüksek kaliteli ürünü kullandığınız için çok memnun kalacağınızdan eminiz.

Alligator Elf Premium Nasıl Uygulanır

Alligator ELF Premium Silk Matt yapılacak yüzeyler, düzgün, sağlam, ve kuru, temiz ve boyayı taşıyabilecek sağlam durumda olmalıdır. Boya uygulaması yapılacak yüzeyler her türlü kalıp yağı, kir, toz, gevşek tabakalardan temizlendikten sonra duvar yüzeyinde gerekli düzeltmeleri yapıldıktan sonra uygun astar ile astarlama işlemi yapıldıktan sonra, boya ile işlem tamamlanmalıdır. Boyama esnasında ortam ve yüzey sıcaklığının +5°C ile +30°C arasında olmasına dikkat edilmelidir. Araçlar Fırça, rulo ve püskürtme ile uygulanabilir.

İlk defa boya yapılacak yeni sıvalı iç yüzeylerde Alligator ELF Primer veya Alligator İç Cephe Macun Astarı kullanılmalıdır. Bu tip duvar yüzeylerde şeffaf karakterli astarlar uygulandığında, astar yüzey tarafından emilemeyeceğinden, astar yüzeyde camımsı bir tabaka oluşturmaktadır. Duvarda oluşan bu cam yüzey üzerinde son kat boya yüzeye tutunamayarak yeterli kalınlığa ulaşamayacağından örtücülük problemi yaşanabilir.

Alligator Boya Uygulama

Hazırlalan boya yüzeye 2 kat olarak uygulanır. Birinci kat yapıldıktan sonra 5-6 saat uygulamaya ara verilmelidir ve daha sonra 2 kat yapılmalıdır.

 

Hızlı İletişim 0532 574 86 01 İşinizi Şansa Bırakmayın Uzmanına Yaptırın www.yesildekor.com

 

Bir Cevap Yazın