Desenli Duvar Boyası Desenli Duvar Boyası Nasıl Yapılır

Desenli Duvar Boyası  Desenli Duvar Boyası Nasıl Yapılır

Desenli Duvar Boyası son yıllarda ülkemizde ve dünyada trend dekoratif uygulamalar arasında ilk sıralarda. Bunun sebebi ise insanları artık sadelikten sıkılıp farklı arayışlar içine girmesinden kaynaklanıyor. Dekoratif ürünler uygulandığı duvar yüzeylerine şıklığı ve zarafeti getiriyor. Bu özel fonksiyonel boyalar yapıları daha modern ve daha şık yapıyor. Bir çok farklı deseni bulunan Şekilli Duvar Boyası kullanıcılara farklı bir deneyim sunuyor. Evini ve Ofisini güzelleştirmek isteyenler bu tür özel dekoratif ürünleri tercih edebilirler.

Sizde düz boyalardan sıkıldıysanız ya da eskimiş duvarlarınızı yenilemek istiyorsanız Desenli  Boya ürünlerine bir göz atmadan karar vermeyin. Osmanlı motiflerinden çiçek desenlerine kadar bir çok farklı alternatif desen sunan bu özel boyalar ile sizde duvarlarınızda harikalar yaratabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz o duvarlara bu özel dekoratif boyalarla kavuşabilirsiniz. Yapmanız gereken profesyonel yardım almak veya kendinizde uygulayabilirsiniz bu tür ürünleri.

Desenli Duvar Boyası Nasıl Yapılır

Desenli duvar boyalarını yapabilmek için ilk olarak istediğiniz desene sahip olan rulo makinesini ve aparatını satın alın. Desen uygulamak istediğiniz duvar yüzeyini uygulamaya hazırlayın. Desenin altında gözükmesini istediğiniz rengi duvara sürün daha sonra kurumasını bekleyin ve boya kuruduktan sonra üzerine dilediğiniz deseni uygulayabilirsiniz. Duvarın zemin rengi mevcut duvar renginiz de olabilir.

Desenli Duvar Boyası Daha sonra ise desen uygulaması için seçtiğiniz renk efektif boyayı alın ve boyayı dekoratif makinesinin boya haznesine doldurup yukarıdan aşağıya doğru ve düzgün şeritler halinde uygulamaya başlayın. Dekor uygulamasında dikkat etmeniz gereken her bir şerit arasında hiç boşluk bırakmamak ve aparatı yukarıdan aşağı doğru ileri geri yaptırmadan düz bir biçimde indirmektir.

Bilmeniz Gerekenler

Uygulamasına başlamadan önce el alışkanlığı kazanmak için kullanılmayan bir yerde ya da alçıpan bir zemin üstünde uygulama yapabilirsiniz. Boyanın incelttikten ve kıvamını ayarladıktan sonra uygulama yapılacak yere geçiniz. Uygulama aşamasında desenler kayma yaptığı takdirde efektif boyayı en fazla %5 oranında inceltiniz. efektif boya firmalarında markalarda değişiklik gösterdiğinden dolayı kalın olabiliyor.

Desenli Duvar Boyası Pencere ve kapıların üst kenarlarında makineyi kendinize doğru çekiniz makinenin içinde az miktarda boya koyunuz. Desenlerin aynı hizada başlaması için aparatın üstüne kalemle işaret koyabilirsiniz. Dekorafif Boyalar uygulama esnasında köşelerde desenden dar olan alan kaldığı takdirde desenli boya kuruduktan sonra desenlerin olduğu kısıma gazete koyup uygulamayı tekrarlayınız. Böylelikle desenlerin üst üstte binmesini engellemiş olursunuz. Uygulama alanları su bazlı, mat, silikonlu mat, ve plastik zeminlere uygulayabilirsiniz. Desenli Duvar Boyası uygulaması bittikten sonra aparat ve makineyi hemen su ile yıkayın ve uygulamayı tamamlayın.

YEŞİL DEKOR Profesyonel Dekorasyon ve Tasarım Uzmanı

Başlıca Hizmetlerimiz: Boya Badana, Dekoratif Boya, Efekt Boya, Sedef Boya, Brüt Beton Görünümlü Sıva, Dekoratif Pamuk Duvar Kaplama, Duvar Kağıdı, Alçı Boya , Özel Fonksiyonel Boyalar, Su Yalıtımı, Ses Yalıtımı, İç & Dış Cephe Isı Yalıtımı, Mantolama, Uygulamaları Hizmeti Sunmaktayız. Hızlı, Güvenilir, Profesyonel, İşinin Uzmanıyesildekor.com Hızlı İletişim 0532 574 86 01 İşinizi Şansa Bırakmayın Uzmanına Yaptırın

  • Yeşil Dekor Profesyonel Boya Badana Uygulama Hizmeti
  • Satış ve Uygulama Desteği İçin>> dekorboyam.com
  • 0532 574 86 01>> yesildekor.com
  • Desenli Duvar Boyası

 

Ezber Bozan, Kesinlikle Okuması Gereken En İyi Yazılar Ve Yazarları

  1. Boya Badana Ustası Profesyonel Dekorasyon Hizmeti
  2. Pamuk Duvar Kaplama Dekorda SON Moda
  3. Boş Duvar Dekorasyonu Nasıl Yapılır
  4. Gri Duvar Kağıdı Dekorasyonu Nasıl Yapılır
  5. En İyi Kapı Boyası Marshall Panel Kapı Boyası
  6. Isonem ms 82  ile Nem ve Rutubete SON!

 

Cevap bırakın

error: Content is protected !!