Casati Boya Kataloğu Casati Boya İç Cephe Renk Kartelası

Casati Boya Kataloğu Casati Boya Renkleri

Casati Boya Kataloğu Boya sektörüne yön veren firmalardan biri olan Casati Boya, özellikle yeni sezon için hazırlattığı yeni iç cephe duvar renkleriyle gerçekten çok önemli işlere imzasını atmış gibi görünüyor. Eğer sizde yaşam alanlarınız da çok daha sağlam ve şık bir hale getirmek istiyorsanız emin olun siz de en büyük yardımı Casati Boya Renkleri ile alabilecek ve aldığınız yardım sayesinde yaşam alanlarınızı istediğiniz ve hayal ettiğiniz ortamlara çevirebileceksiniz. 

 

Casati Boya Kataloğu

Duvar renkleri mekanın havasını değiştirmekte ve mekana ayrı bir hava katmaktadır. Evlerde ya da ofislerde kullanılan eşyalara uygun olarak tercih yapmak gerekmektedir. Yaşam alanlarında başta salon, yatak odası, oturma odası ve misafir odalarında kullanılmakta olan bir çok boya rengi bulunmaktadır. Eviniz için düşündüğünüz renkler hayallerinizde kalmasın, sevdiğiniz tüm renkler Casati Boya Renkleri ile gerçeğe dönüşsün

 

Hayatın Tüm Renkleri Casati Boya,da

Casati Boya Kataloğu  İç cephe olarak mekanlarda en çok tercih edilen renkler başta pastel tonlardır. Ülkemizde en çok kullanılan renk tonları ise, kumbeji,çakıl taşı rengi, lületaşı rengi, kum taşı boya rengi,kese kağıdı boya rengi,lila rengi duvar boyası, nil yeşili, açık mavi renkler, açık başak, açık damla,nergis, güneş, kese kağıdı, leylak, verde,fildişi, buz beyazı, mine,meltem, bordo, başak, funda, lavanta, melisa, zeytin, atlas, mekanlarda çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır.

Casati Boya Kataloğu Mekanlarda isterseniz her oda da aynı rengi tercih edenler olduğu gibi aynı zamanda farklı renkleri tercih edenlerde bulunmaktadır. Kız bebek odalarında ağırlıklı olarak açık pembe tonları tercih edilmektedir farklı bazende tam tersi renkler kullanılmaktadır. Erkek bebek odalarında ise ağırlıklı olarak Mavi tonları tercih edilmektedir, fakat son dönemlerde ise açık gri tonları ilgi görmektedir.

 

EVİNİZ İÇİN HAYAL ETTİĞİNİZ TÜM RENKLER CASATİ BOYA’DA!

Casati Boya Türkiye’de iç cephe boyası olarak çok tercih edilen boya markaları arasında yer almaktadır. Kaliteli ve kullanıcı memnuniyeti esasına göre üretmiş olduğu boyalar herkes tarafından güvenle tercih edilmektedir. Casati Boya Renkleri ile yepyeni bir görünüm elde etmek ister misiniz?. Yeni bir stil ile evlerinizde bambaşka görünüm zenginlikleri elde etmeye başlamak için yeni sezon Casati Boya Renkleri ne göz atabilirsiniz. Casati Boya Kataloğu  ile en özel mekan dekorasyonlarını gerçekleştirmeye ne dersiniz? Birbirinden şık görünümlü mekanlar ile sevdiklerinizi istediğiniz şekilde ağırlayıp etkileyici bir mekana sahip olmanın ayrıcalığına kavuşabilirsiniz.

Doğru duvar rengi seçmeniz durumunda uzun yıllar aynı mekanda vakit geçirme keyfini de doyumsuz bir şekilde yaşayabilirsiniz. Mekanların etkileyici görünümleri için yeni sezon Casati Boya Renkleri ni tercih edebilirsiniz. Casati Boya bir boya markası olarak arzu ettiğiniz huzurlu ortamlarda vakit geçirme fırsatını özel renk kataloğu ile size sunuyor. Huzur dolu bir eve olan özlem gün stresini atmak isteme hayalimiz ile gün içinde daha çok arzuladığımız bir özlem olarak içimize işler.

 

En Çok Tercih Edilen Casati Boya Renkleri

Casati Boya Kataloğu  en çok tercih edilen renkleri ilk 10 listemiz de daha fazlası için Casati Boya web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

www.casati.com.tr

 1. Kristal Gri
 2. yangın
 3. Gizem
 4. Köpük
 5. Gölge Gri
 6. Vanilya
 7. Dingil Beyaz
 8. Sedef
 9. Kurdele Pembesi
 10. Bulut Mavisi

 

2 Yorum

 1. Okan Aralık 2, 2018
 2. Ercan Toka Aralık 2, 2018

Cevap bırakın

error: Content is protected !!