Boya Çeşitleri İç Cephe Boya Özellikleri

Boya Çeşitleri İç Cephe Boya Özellikleri

Boya Çeşitleri Boya çeşitleri Tavan Boya, Plastik Boya, Silikonlu Su Bazlı Boya, Yağlı Boya, Nano Boya Bunları özelliklerine göre ayıracak olursak.  Tavan boyası tavanlar için özel olarak üretilen nefes alan terleme yapmayan anti-bakteriyel. İnsan ve Çevre Dosttu bir boyadır.  Silinme özelliği yoktur.

PLASTİK BOYA

Boya Çeşitleri Plastik Boya duvar için özel olarak üretilen aynı zamanda tavana da uygulana bilen bir boyadır Çeşididir. Plastik boyada tavan boyası gibi nefes alan terleme yapmayan anti-bakteriyel. Tavan boyasına nazaran biraz daha dayanıklı geniş renk seçeneği olan silinme özelliği olmayan. Ama çok sağlıklı olan İnsan ve Çevre Dosttu bir boyadır. Sağlık açısından ilk tercih edilmesi gereken bir üründür. Plastik boyayı Evinizde ve İşyerinizde güvenle ve gönül rahatlığı ile kullana bilirsiniz.

 

SU BAZLI SİLİKONLU BOYA

 Su Bazlı Silikonlu Boya duvarlar için özel olarak üretilen ürün özel ipek mat ve tam mat olmak üzere iki farklı gruba ayrılıyor. İpek mat olan tam silinebilir leke tutmayan parlak bir yüzeye sahiptir. Plastik boyaya nazaran daha az nefes alan uygulaması kolay çok kullanışlı darbelere karşı dayanıklıdır. Küf ve terleme yapmayan anti-bakteriyel İnsan ve Çevre Dosttu bir boyadır.  Evinizde ve İşyerinizde güvenle ve gönül rahatlığı ile Su Bazlı Silikonlu Özel İpek Mat Boyayı kullana bilirsiniz.

SU BAZLI SİLİKONLU ÖZEL MAT BOYA

Boya Çeşitleri Su Bazlı Silikonlu Özel Mat Boya duvarlar için özel olarak üretilen ürün isminden de anladığımız. Gibi mat görünümlü silinme özelliği az olan nefes alan küf ve terleme yapmayan anti-bakteriyel ipek mata kıyasla daha çabuk lekelenen. Uygulaması kolay olan yüzeye mükemmel tutunan darbelere karşı dayanıklı olan. İnsan ve Çevre Dosttu bir boyadır. Evinizde ve İşyerinizde güvenle ve gönül rahatlığı ile. Su Bazlı Silikonlu Özel Mat Boyayı kullana bilirsiniz.

NANO BOYA

Boya Çeşitleri  Boya duvarlar için özel olarak üretilen ürün nano teknolojisi sayesinde kendi kendini temizleyen özel bir boyadır.  Anti-bakteriyel küf ve terleme yapmayan darbelere karşı dayanıklı leke tutmayan. Tam silinebilir geniş renk seçeneği olan çok kaliteli bir boyadır. Kolay uygulanan yüzeye mükemmel tutunan Nano Boya İnsan ve Çevre Dosttu bir boyadır.  Evinizde ve İşyerinizde güvenle ve gönül rahatlığı ile Nano Boyayı kullana bilirsiniz.

YAĞLI BOYA

Boya Çeşitleri Yağlı Boya Metal yüzeyler ve duvarlar için özel olarak üretilen bir boyadır.  Eskiden Silikonlu boya olmadığı zamanlarda duvarlara uygulanırdı. Günümüzde ise pek tercih edilmeyen yağlı boyalar.  Sağlık açısından çok zararlıdır nefes almayan mekanı havasız bırakan terleme yapan bir boyadır. Metal yüzeyler dışında uygulaması tavsiye edilmeyen yağlı boyayı bizde tavsiye etmiyoruz.

 

DUVAR BOYA ÇEŞİTLERİ

Boya Çeşitleri En sık kullanılan boya çeşitleri Plastik Boya, Su Baslı Silikonlu Boyadır

 

Yeşil Dekor Profesyonel Dekorasyon ve Tasarım Uzmanı

Hizmetlerimiz: Boya Badana, Efekt Boya, Dekoratif Boya, İtalyan Boya, Brüt Beton Görünümlü Sıva, Su Yalıtımı, Sedef Boya, Ses Yalıtımı, Uygulama Hizmeti. Hızlı İletişim 0532 574 86 01     İşinizi Şansa Bırakmayın Uzmanına Yaptırın www.yesildekor.com

 

Türkiye’nin En Farklı Ve Ezber Bozan, Kesinlikle Okuması Gereken En İyi Yazılar Ve Yazarları

Duvarın Boyası Kalkmışsa Ne Yapmalıyız, Duvar Boya Rötuş Nasıl Yapılır

En iyi Tavan Boyası, En iyi Tavan Boyası Markaları

Alligator Boya Türkiye’nin Bir Numaralı Boya Markası

Plastik Saksı Nasıl Boyanır, Plastik Saksı Boyama Teknikleri

Kapı Temizliği Nasıl Yapılır, Hangi Kapı Nasıl Temizlenir?

Panel Kapı Nasıl Boyanır, En İyi Panel Kapı Boyası

www.uzmanlaryapi.com

Makalelerimizi de okuyabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın